Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Paranormal Activity: The Marked Ones – desivé pokračovanie v kinách od januára 2014!

Len tento rok sme videli v kinách už štvrté pokračovanie hororovej série Paranormal Activity a už tu máme pokračovanie série a to novým trailerom k piatemu dielu produkovaného spoločnosťou Paramount Pictures. Viditeľne treba využiť možnosť vytiahnuť čo najviac peňazí od návštevníkov kín pokiaľ je ešte záujem. A ten evidentne stále je.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]J39iyK_aqDE#t[/youtube]
Piaty film s názvom  Paranormal Activity: The Marked Ones, začína na obyčajnej party v Oxnard, Kalifornii v júni 2012. Potom, čo mladá žena umrie v byte pod nimi, niektorí účastníci party vezmú svoje kamery s fotoaparátmi a začnú natáčať a vyšetrovať čo sa vlastne stalo v byte pod nimi. Zistia veľa nevysvetliteľných a nelogických vecí, ktoré sprevádzajú čierne magické rituály a k tomu sa objaví na mieste rituálov aj fotografia jedného účastníka party. Ten si nájde na svojej ruke niečo, čo vyzerá ako uhyznutie a poštípanie a keď sa prebudí na ďalší deň zistí, že má nevysvetliteľnú silu. Potom sa však začne pravá hrôza.
untitled Paranormal-Activity-The-marked-ones-primer-trailer_noticia_main_landscape  Paranormal-Activity-The-Marked-Ones-
paranormal-activity-marked-ones paranormal-activity-the-marked-ones-banner
Producent Oren Peli se nechal počuť, že tento diel neni ani tak sequel nebo spin-off, popísal ho skôr ako „bratranca“ od pôvodnej americkej série.
markedones movies-paranormal-activity-the-marked-ones-1
Film natočil režisér Christopher Landon, ktorý sa scenáristicky podieľal na pokračovaniach filmov Paranormal Activity 2 – 4 a pre ktorého je to režisérsky debut. Vo filme uvidíme Molly Ephraim, Crystal Santos, Richard Cabral, Andrew Jacobs, Jorge Diaz, Eddie J. Fernandez, Wallis Barton, Noemi Gonzalez alebo Carlos Pratts.
Premiéra filmu je stanovená na 04.01.2014.
Zdroje : comingsoon.net, rolingstone.com
Čítať viac...
Nahor