Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Nový hororový film Oculus sa predstavuje v ponurom a desivom traileri!

Keď prichádza do kín hororový snímok, ktorý má ešte k tomu na svojom konte dobré recenzie z filmových festivalov, tak zbystríte pozornosť. Takýmto filmom je určite  horor z názvom OCULUS, ktorý produkuje filmová spoločnosť Blumhouse Productions. Tá sa rýchlo stáva jedným z najväčších mien v žánri hororu a má schopnosť produkovať nízkorozpočtové filmy, ktoré končia s vysokými kasovými ziskmi, o čom sme sa presvedčili pri filmoch Insidious, Paranormal Activity alebo The Purge.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]2EK05ljAlk8[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pZLMS0PQt9k[/youtube]

Film OCULUS rozpráva príbeh o rodine Russellových, ktorých pred 10 rokmi postihla obrovská tragédia, ktorá zmenila život dospievajúcich súrodencov Tima a Kaylie a vyvrcholila Timovým nespravodlivým odsúdením za brutálnu vraždu svojich rodičov. Teraz v jeho dvadsiatich rokoch je Tim prepustený z ochrannej výchovy a jediné, čo si praje, je začať žiť normálny usporiadaný život a zabudnúť na hrôzy ktoré zažil. Jeho sestra Kaylie je však stále prenasledovaná udalosťami tej osudnej noci a je presvedčená, že smrť jej rodičov bola spôsobená niečím celkom iným. Verí, že pod smrť sa podpísala nadprirodzená sila, ktorá rozpútala tajomné a desivé hry cez starožitné zrkadlo v ich rodnom dome. Kaylie sa snaží dokázať bratovu nevinu a začne pátrať po tajomnom zrkadle, ktoré sa jej aj podarí vypátrať, ako aj informácie o jeho histórii v ktorej sú majitelia zrkadla vždy brutálne zavraždení.  Tajomné zrkadlo však opätovne ukáže svoju démonickú silu a rozpúta boj o život Kaylie a Tima, ktorí sa až neskoro uvedomia, že to, čo prežili, nebola nočná mora, ale realita, ktorá opätovne ožíva!

Karen-Gillan-and-Brenton-Thwaites-in-Oculus-570x400 Katie-Sackhoff-in-Oculus-570x400 Katie-Sackhoff-Oculus-570x400 Oculus-movie-still-570x400

oculus p oculus-poster-new

Hlavný lákadlom tohto filmu je mladá a talentovaná Karen Gillan, ktorá je známa svojou postavou Amy Pond v britskom sci-fi seriáli DOCTOR WHO. Vo filme si okrem Karen Gillan zahrali Katee Sackhoff, Brenton Thwaites, Rory Cochrane, Annalise Basso, Katie Parker, Miguel Sandoval alebo Garrett Ryan. Scenár a réžiu má v rukách Mike Flanagan, ktorý prekvapil svojím filmom Absentia/Neprítomnosť, ku ktorému si tiež napísal aj scenár.

Film bol prvýkrát predstavený verejnosti už 8. septembra 2013 na filmovom festivale v Toronte a do filmovej distribúcie by sa mal dostať 11.4.2014

Zdroje : THR.com, GeekTyrant.com, ScreenRant.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor