Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Nový film Luca Bessona s hviezdnym obsadením už v novembri!

Robert  de Niro sa vracia na plátna kín v poslednom čase v komediálnych úlohách a musíme po pravde súhlasiť, že tento žáner mu náramne sedí. Tak tomu bude aj v pripravovanej komédii The Family / Mafiánovci z produkčnej spoločnosti Luca Bessona. Ten vsadil na overený žáner a známe mená a už v novembri sa nám v novom filme predstaví jedna atypická rodinka.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]gdNSOoVMTkk[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]uEgpHiA6US8[/youtube]

Film rozpráva o šéfovi mafiánskeho klanu, ktorý je nútený sa presťahovať zo svojou rodinou do malého a ospalého mestečka v Normandii vo Francúzku. Problém  je však v tom, že rodina sa nachádza v tajnom programe na ochranu  svedkov, do ktorej sa dostali po spolupráci a donášanie na mafiánske klany. Aj napriek veľkej nechuti k tejto zvláštnej a výstrednej rodine a morálnom rozpore ju musí agent tajnej služby CIA (Tommy Lee Jones) poverený riadením programu na utajovanie svedkov držať v tajnosti a anonymite.  Giovanni Manzoni (Robert DeNiro), jeho žena Maggie (Michelle Pfeiffer) a ich deti Belle (Dianna Agron) a Waren (John D´Leo) sa svojim novým susedom predstavujú pod falošnými identitami a vymyslenými životnými príbehmi a nikoho by ani nenapadlo čo sú v skutočnosti zač. Všetko sa však ale mení, pretože ich chovanie a staré zvyky sú nezmenené a pritiahnu pozornosť podvedených mafiánov, ktorý sa rozhodnú pomstiť sa.

The_Family_plagat_2 The_Family_plagat_3 The_Family_plagat_4 The_Family_plagat_5

The_Family_plagat_6 The_Family_plagat_1

Film vychádza z predlohy  knihy „Badfellas“ z roku 2010 od Tonina Benacquisty o bývalom americkom mafiánskom bossovi, ktorý sa v rámci programu na ochranu svedkov skrýva vo Francúzsku.

The_Family_1 The_Family_2 The_Family_3

The_Family_5

Scenára a réžie sa chopil sám Luc Besson a podľa dostupných trailerov nesie film jeho typickú „pečať“.

Okrem Luca Bessona sa producentsky podieľal na filme aj Martin Scorsese, ktorým sa podaril dostať do projektu filmové hviezdy formátu Roberta de Nira a Michelle Pfeiffer a Tommyho Lee Jonesa. Prvé dve hviezdy (de Niro a Pfeiffer) sa už stretli v spoločnom projekte a to vo filme Hviezdny Prach / Stardust (2007).

The_Family_7 The_Family_8

Film sa dostane do kín začiatkom novembra a premiéra u nás je naplánovaná na 7.11.2013

The_Family_4 The_Family_6

Zdroje : EW.com, insidemovies.com, screenrant.com

Čítať viac...
Nahor