Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Nový film Clown z produkcie Eliho Rotha plný krvi, strachu a napätia!

Všetko sa to začalo v roku 2011, kedy sa objavil falošný „fake“ trailer s názvom Clown. Ten vyprodukoval režisér Jon Watts a trailer sa stal malým hitom. Očaril a nadchol aj samotného filmového nadšenca hororu, režiséra, scenáristu a herca  Eliho Rotha (Cabin Fever, Hostel, Aftershock) a keď v roku 2012 oznámil, že sa stal producentom snímky Clown, bolo všetkým jasné, že sa dočkáme plnohodnotného filmu. To sa stalo aj skutočnosťou a pod hlavičkou spoločnosti Dimension Films môžeme očakávať poriadnu dávku strachu a krvi.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]V1oRVtfiPVU[/youtube]

Príbeh sleduje milujúceho otca rodiny (Andy Powers), ktorý sa snaží v rámci blížiacich sa synových narodenín zabezpečiť na oslavu aj účinkovanie klauna. V okolí však nikto nie je voľný, tak sa rozhodne byť klaunom na oslave sám. Po nájdení zvláštneho kufra s nosom, parochňou a oblekom klauna si ho aj oblieka, ale po skončení nastávajú prvé komplikácie. Po poranení nosa, ktoré si spôsobil pri odstraňovaní klaunovského nosa zisťuje, že parochňa ktorú si nasadil sa zrástla z jeho kožou a oblek klauna sa nedá vôbec vyzliecť. Pomaly sa začne transformovať nielen psychicky ale aj fyzicky a keď sa v mestečku začnú nachádzať zavraždené detské obete je jasné, že si oblek vyberá svoju daň…
clown-2014-516x333 clown-2 eli-roth-clown-trailer-2
 
Vo filme si okrem predstaviteľa otca a klauna Andyho Powersa zahrali aj Peter StormareLaura AllenElizabeth Whitmere, Matthew Stefiuk, Christian Distefano Chuck Shamata.
 
Clown-blacklight med_2_clown_
Film nemá stanovenú zatiaľ celosvetovú premiéru a spoločnosť Dimension Films sa vraj dostala do sporu aj so samotným Eli Rothom kvôli zmenám a manipuláciám v rámci uvedenia snímku do kín.
 
Zdroje : Shocktillyoudrop.com, Upcominghorrormovies.com, Aceshowbiz.com

 

Čítať viac...
Nahor