Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

NOAH – prvý trailer veľkolepého biblického eposu s Russellom Croweom!

Pred nedávnom sme Vás informovali o nakrúcaní nového epického filmu režiséra Darrena Aronofskeho (Čierna Labuť) – NOAH a dnes Vám prinášame prvý trailer ako aj oficiálny plagát k filmu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]R-Xgw7KLF0k[/youtube]
Ak však očakávate, že pôjde o klasickú biblickú tému, asi Vás budeme musieť sklamať. Film sa pozrie na Noema úplne z iného uhľa. Noe v podaní Russela Crowa totiž nie je žiadny dobrák a šľachetný človek ako ho majú ľudia zafixovaného. Vo filme sa na neho budeme pozerať ako na človeka tvrdého, ktorý sa pozerá na to,  ako ľudia a všetko živé umiera v nepredstaviteľnej agónii utrpenia. Herecké obsadenie je tiež zaujímavé. Okrem Crowea vo filme uvidíme Jennifer Connelly ako lojálnu manželku, Ray Winstona ako Noemovho “nepriateľa”, Antonyho Hopkinsa ako starého otca Noema a Emmu Watson ako jeho nevestu. A ak čakáte, že Noe sa bude plaviť na lodi, ste opäť na omyle. Noe totiž postaví obrovskú drevenú schránku, ktorá bude musieť ustáť obrovský tlak vody.
noah poster Russell-Crowe-in-Noah-2014-Movie-ImageAnthony-Hopkins-in-Noah-2014-Movie-Image Jennifer-Connelly-in-Noah-2014-Movie-Image Ray-Winstone-in-Noah-2014-Movie-Image Logan-Lerman-in-Noah-2014-Movie-Image
Podľa traileru pôjde o veľkolepý trikový film so skvelými hereckými výkonmi, podmanivou hudbou a tiesnivou atmosférou.
  Russell Crowe as Noah in Darren Aranofsky's biblical epic noah-movie-photo-3-550x366
Réžiu má na starosti vyššie spomenutý Darren Aronofsky, kameru Matthew Libatique a vizuálne efekty Ben Snow.
Film má naplánovanú celosvetovú  premiéru 28.3.2014.
Zdroje : Slashfilm.com, mtv.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor