Výmena programov Markíze nevychádza, MasterChef tvrdo prepadol! Dobre vedieť nestúplo
17. júna 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Joj ostáva aj naďalej vo štvrtky pred Markízou.

Lídrovi štvrtková výmena programov ovocie nepriniesla. Dobre vedieť! dosiahlo podobný share ako v utorok pod úrovňou 20 %, pričom MasterChef prepadol v neskoršom čase o 21:30 ešte hlbšie s podielom len cez 14 %. Oba programy ovplyvňoval aj futbal, keď zápas Nemecka a Poľska dosiahol v 12 – 54 podiely cez 17 a 24 %. Joj si však udržala štandard, keď bola lídrom s Našimi, ktorí síce klesli, boli ale stále nadpriemerní s podielom vyše 23 %, Inkognito sa dostalo pod 20 %.

Z menších staníc začala večer najvyššie Plus s Hoď svišťom a podielom tesne nad 6 %, film Po stopách zabijaka šiel nad 4 %. Monk sa dostal na Doma nad 5 %, Dr. House cez 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa už opať prekročil päťku. 7 sekúnd na Dajto atakovalo 4 %, kriminálkam CSI na Wau sa darilo s podielmi 3,5 %.

Podvečer vyhrala Moja mama varí lepšie ako tvoja, aj keď s podielom 16 %, Susedské prípady sa dostali len na 15 %. Bral opäť futbal, tentokrát zápas Ukrajina – Severné Írsko na Dvojke s podielmi v komerčnej cieľovke 13,5 a cez 15 %. Druhý polčas už prekrýval hlavné spravodajstvá, Televízne noviny spadli s podielom nad 23 %, Noviny majú popri futbale slabé obdobie, opäť sa dostali len nad 20 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, Joj bola aj tento štvrtok lídrom v prime-time. Podarilo sa jej to aj ako skupine.