Sledovanosť: Takto dopadol spravodajský pokus Jojky!
18. marca 2014  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Joj včera vyskúšala nové nastavenie spravodajskej 90-minútovky, do ktorej zaradila aj KRIMI z Plusky. Takto jej pokus dopadol.

Joj včera mimoriadne zaradila KRIMI na svoj hlavný kanál. Ako sme vás už informovali, vyskúšala si tak nové nastavenie, v ktorom by chcela začať v budúcnosti fungovať. Pokus Jojke rozhodne nevyšiel zle, KRIMI dosiahli podiel cez 20 %, čo znamenalo pre televíziu nárast v tomto čase. O čosi viac sa darilo aj Športu, ktorý skončil netradične už pred ôsmou hodinou, podiel nad 16 % je však stále pre Joj prislabý. Ako alternatívu za KRIMI ponúkla Plus reláciu Svet zázrakov, ktorá si aj vďaka návyku divákov na správy vydobyla výborný podiel takmer 8 %. KRIMI čiastočne pomohli aj Najlepšiemu počasiu, ktoré dosiahlo jeden zo svojich lepších podielov z ostatného obdobia takmer 27 %.

Aj pondelok však patril Markíze. Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa s podielom okolo 40 %, oba jej seriály ako Búrlivé víno tak Chlapi neplačú preskočili hranicu 34 %. Diváci dopriali Markíze nadpriemer aj pri Rodinných prípadoch, ktoré si pozrelo takmer 28 % divákov. Jojka v tomto čase trpela, Kukátko dosiahlo svoj najhorší podiel, podľa našich informácií včerajšia časť dosiahla výkon 13,6 %. Darilo sa však Paneláku, ktorý si pozrelo takmer 22 % divákov.