Premiéra Predtým, ako som ťa spoznala hitom sviatkov, prevalcovala všetky programy týždňa! Streda pre Oteckov
2. novembra 2018  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Joj sa vďaka silnému večeru podarilo stať celodenným víťazom štvrtka, v stredu zas valcovali podvečerní Oteckovia, ktorí zas držia najlepší podiel na trhu z doterajších dní týždňa.

V stredu večer televízie špeciálny program neponúkli. Markíza stavila na Dobre vedieť, ktoré jej pri ratingu vyše 7 % atakovalo podiel 20 %, s Farmou sa dostala tesne pod 21 %. Som mama na Joj sa vrátila nad 6 ratingov, či podielovo stačilo na približne 17 %, Naši sa hýbali len okolo 14 %. Joj v rámci svojho týždňa filmov nasadila snímku až pod desiatej večer, premiéra českej komédie Inštalatér uhrala vyše 15 %.

Jednoznačne najsledovanejším programom stredy sa stali podvečerní Oteckovia, ktorí opäť naskočili na jarný trend, v ktorom sa ich najsilnejším dňom stala streda. Tentokrát vystrelili až na 11 ratingov, čo im prinieslo podiel nad 40 %. Televízne noviny sa dostali na 30 %, Noviny nad 20 %. Celkovo mali pod 530-tisíc divákov, TN-ky 565-tisíc.

Štvrtok sa vydaril Joj, ktorá ponúkla jej najsilnejšiu premiéru jesene, romantický film Predtým, ako som ťa spoznala. Podarilo sa jej prešprintovať všetky doterajšie programy týždňa, keď vystrelila na rating 12,3 % s podielom 32,4 %. Celkovo si ju pozrelo 594-tisíc divákov. Horná Dolná si však uhrala svoje, keď si ju pozrelo 9,5 % divákov s podielom cez 22 %, Farma už popri filmu nestačila s podielom cez 15 %. Hornú Dolnú si celkovo pozrelo takmer 420-tisíc divákov.

Podvečer sa darilo animáku Hotel Transylvánia na Markíze s podielom cez 23 %, Dívka na koštěti na Joj podliezla 15 %. Televízne noviny šli na 26,5 %, Noviny nad 25 %, celkovo ich videlo pod 650-tisíc divákov, čo bolo po Najlepšom počasí najviac z celého dňa, Televízne noviny si pozrelo pod 560-tisíc divákov.