Predvianočný týždeň zatiaľ pre Joj, večer vpredu od pondelka! Vianočný film Prázdnin vystrelil
20. decembra 2018  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Medzi menšími stanicami si kanály striedajú vedúce pozície.

Joj sa zotrvanie v premiérovom režime aj v posledné dni pred Vianocami vypláca. Lídrom večer sa jej darí byť zatiaľ s každým hlavným programom, odštartovala to pondelňajším Inkognitom, ktoré si pripísali vyše 8 ratingov s podielom 23 %, film Prázdniny na Markíze uhral 7 ratingov s podielom pod 24 %. Share nahor potiahla dĺžka, dvojnásobná oproti šou Joj. Film Markízy bol lídrom v druhej polovici, reprízové Inkognito šlo pod 20 %.

V utorok si Joj s premiérou Matky rebelky: Šťastné a veselé pripísala rating takmer 7 % s podielom 22,5 %, Markíza s reprízou Pohádky pro Emu jej však nebola vôbec ďaleko, keď uhrala 6,4 ratingu s podielom pod 22 %.

Najvyššie Joj vystrelila v stredu, kedy uviedla netradične televízny film – špeciálne zimné vydanie seriálu Prázdniny. S ich vianočným dobrodružstvom uhrala rating 10,3 %, čo predstavovalo podiel 29,9 %. Filmu sa tak podarilo prekonať aj nedeľné V siedmom nebi. Markíza s Dračou nevestou uhrala to, čo v utorok, 6,4 ratingu, podiel pri väčšom počte divákov pri obrazovke klesol pod 20 %.

Menšie stanice si vymieňali v priebehu večerov vedúce pozície. V pondelok najvyššie vyskočila Plus s filmom Mechanik zabijak 2 a podielom cez 7 %, v utorok zas boli vedľa seba Neželaná nevesta na Doma a Dajto s filmom 47 roninov so zhodným podielom tesne nad 5 %. V stredu boli vyrovnané Doma, Dajto a Wau pri výkonoch okolo 4,5 %, Wau sa dostala do vedenia neskôr večer s druhou časťou CSI Las Vegas a podielom 5,5 %.

Podvečer si držia čísla reprízové Rodinné prípady, postupne sa hýbali od 23 až nad 25 %. Joj ostala na podobných číslach ako so Súdnou sieňou. Medzi spravodajstvami taktiež zmena nenastala.