Oteckov tento týždeň nebrzdí ani počasie, vylepšili najlepší podiel od štartu! Plus večer nečakanou dvojkou na trhu
18. apríla 2018  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Pred Joj sa dostala jej mladšia sestra, televízii nevyšiel seriál Semafor ani programová zmena.

Joj má v utorky opäť problémy. Televízia po neúspešných Vlkov stavila v druhý pracovný večer v týždni na nový komediálny seriál Semafor, ktorý sa však taktiež s úspechom nestretol. Tento týždeň prepadol ratingom cez 4 % a podielom necelých 12,5 %, pričom televízia už uviedla len jednu časť. Budúci týždeň je v programe naposledy, od mája ho vystrieda odložená kriminálka Za sklom.

Lídrom večera bola šou Markízy Najväčší víťaz, ktorá však taktiež nezažiarila podpriemerným výkonom necelých 6 % a podielom pod 18 %. Pripomenula sa Jednotka s Neverou po slovensky a podielom 10,5 % v komerčnej cieľovke. Po skončení Semaforu sa k tomu do pozície večernej dvojky dostala menšia stanica Plus, ktorá zreprízovala sobotnú premiéru Joj Fakjú pán profesor. Blížila sa s ňou k ratingu 3,5 % s podielom pod 12 %. Podarilo sa jej tak predbehnúť aj väčšiu sestru, keď Heslo pre presuna z pondelka na utorok bez nábehu Inkognita nedokázalo uspieť a padlo hlboko s podielom len cez osmičku. O 10 rokov mladší sa malo dostať pod 19 %.

Z ďalších staníc Križovatka smrti na Dajto uhrala okolo 5 %, telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbala okolo 4 a 5,5 %. Kriminálky na Wau mali uhrať podiely nad 3, okolo 4 a 3 %.

Ani počasie tento týždeň nevie zastaviť Oteckov v trháku, keď sa opäť dokázali dostať nad 10 ratingov, podielovo im to vynieslo nový najlepší podiel na trhu od štartu 44,4 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla podielom len pod 10 %. Televízne noviny sa ťahali ku 31,5 %, Noviny len pod 18 %. Celkovo si ich malo vybrať necelých 455-tisíc divákov, Televízne noviny mali mať cez 510-tisíc divákov.