Návrat skrytej kamery, Kredenc, Bonzáčik… Nová šou Dvaja na jedného bude mixom prvkov naprieč televíznou zábavou!
5. februára 2018  //  Aktuálne, Showbiz  //  Bez komentárov

Markíza si už na konci tohto týždňa vyskúša novú šou, v ktorej staví na viaceré osvedčené tváre.

Ešte pred nástupom piatej federálnej Superstar stihne Markíza otestovať novinku. Už vlani sa televízia dohodla na spolupráci s osvedčenou dvojicou Adelou Vinczeovou a Danom Danglom, ktorej po úspechu v Milujem Slovensko pripravila prvý spoločný formát, v ktorom sa spoja ako moderátori.

V novej zábavnej šou Dvaja na jedného (2 na 1) televízia staví okrem tejto silnej dvojky na ďalšie známe mená. Formát je postavený v každom dieli na jednom hosťovi, ktorý podstupuje rôzne úlohy a výzvy. Práve ich súčasťou sú aj ďalšie populárne tváre ako napríklad Zuzana Šebová, Juraj “Šoko” Tabaček alebo Michal Kubovčík, ktoré sa budú v programe objavovať pravidelne.

Markíza už predstavila prvé ukážky zo šou, ktorá bude mixom mnohých televíznych prkov. Chýbať nebude napríklad skrytá kamera, ktorej prvok bol populárny najmä v deväťdesiatych rokoch a na prelome milénií. Preslávila napríklad formát Eleny Vacvalovej a Olivera Andrásyho Čo dokáže ulica alebo formáty Joža Pročka práve na Markíze či neskôr na Joj. Hosť v šou Dvaja na jedného sa stane terčom nachytávky, do ktorej budú zapojení aj Vinczeová s Danglom. Prostredníctvom bezdrôtového pripojenia budú riadiť účastníkov nachytávky, ako tomu bolo napríklad v niekdajšej šou Joj Ovládač alebo v nie tak dávnom programe Primy, Vylomeniny.

Výraznou súčasťou programu Dvaja na jedného budú postavičky zo skeč šou Kredenc. Kým tá sa sama o sebe v posledných sezónach v sledovanosti prepadla a stratila divácky záujem, viaceré postavičky naďalej divákov bavia. V prvom vydaní Dvaja na jedného, ktorého hosťom bude Dominika Cibulková, sa predstaví napríklad Zuzana Šebová ako Luky z dvojice Cuky a Luky, ktorá bude Cibulkovú konfrontovať s módou. Michal Kubovčík zas ako Hesso Jašterák vyveští Cibulkovej budúcnosť. Súčasťou šou bude aj Juraj “Šoko” Tabaček, ktorý zas preskúša slovenskú tenistku z vedomostí a podrobí ju aj výzvam. V programe by sa tiež mala objaviť paródia na Cibulkovú, aké sú bežné v Kredenci.

Prostredníctvom upútavky k šou Dvaja na jedného Markíza tiež odhalila, že súčasťou formátu by malo byť aj okienko, v ktorom hosťa komentujú z vlastného pohľadu deti. Takýto prvok predstavila už na prelome milénií relácia Bonzáčik na Markíze, v ktorej bonzovali deti na svojich rodičov, hostí programu. Deti tiež zo svojho pohľadu “glosovali” rôzne témy v programe Táraninky, ktorý od roku 2003 na STV moderoval Marián Čekovský. Zaujímavosťou je, že v ukážke k šou Dvaja na jedného komentuje Dominiku Cibulkovú detský herec zo seriálu Prázdniny, Samuel Kennedy. Ten si zároveň zahral aj vo vlaňajšom prepadáku Markízy, Divoký Zapadákov. Vinczeová s Danglom tiež budú hostí konfrontovať s rôznymi informáciami od jeho blízkych, ktoré od nich získali tvorcovia programu.