Naši tento štvrtok klesali, bodovali Plus a Dajto! Dome sa NCIS nedarí
5. februára 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Markíza vymenila štvrtkový reality program, Zámena manželiek na nadpriemery Svokry na prvý raz nenadviazala.

Štvrtkovým top programom večera ostávajú naďalej Naši. Komediálny seriál drží pre Joj vyšší nadpriemer a to napriek tomu, že má za sebou zatiaľ najslabší večer, keď ho malo sledovať 9,3 % divákov s podielom 24,8 %. Pod desať ratingov padli Naši len po druhý raz. Oproti iným dňom si polepšilo Búrlivé víno, ktoré naberá časť divákov po skončení komediálneho seriálu, malo uhrať rating 7,5 % s podielom 20,7 %.

Joj sa so zábavou drží nad svojím priemerom aj s Inkognitom, ktoré dosiahlo podiel 20,5 %. Markíza tento štvrtok vymenila v druhom večernom hlavnom okne reality programy, keď Svokru nahradili premiéry Zámeny manželiek. Na prvý raz tak ako šou s Gizkou Oňovou nevyskočili, dosiahli podiel pod 23 %.

Hody mali včera menšie stanice. Vôbec najsledovanejším programom medzi menšími sa stal večerný film Plus Outsider s podielom pod 8 %. Rovnaký podiel pri nižšom ratingu pre svoju dĺžku uhrala prvá časť trilógie Pán prsteňov. Dome sa nedarí s NCIS, šla tesne cez 3 %, prvá časť Lásky na druhý pokus zas o málo prekročila 5 %. Kriminálky na Wau Vtierka Castle a CSI Miami sa hýbali okolo 4,5 a 3,5 %.

Podvečer potvrdzuje hlboko podpriemernú výkonnosť Bez servítky, keď šlo cez 15 %, lídrom bola opäť Moja mama varí lepšie ako tvoja pri podieli pod 22 %. V súboji spravodajstiev o minimum vyhrali Noviny, v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny zas pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.