Naši sa vrátili na svoje čísla, boli najsledovanejším programom štvrtka! Prepadlo Búrlivé víno
11. marca 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Farma opäť značne rástla až po skončení komediálneho seriálu Joj, po nej bolo už Inkognito jednotkou.

Naši stále držia pozíciu lídra, pričom druhý týždeň v konkurencii Farmy už ani nestratili. Komediálny seriál malo tento štvrtok sledovať 9,4 % divákov a podiel sa vyšvihnúť na 25,2 %. Vďaka tomuto výkonu sa Naši stali vôbec najsledovanejším programom celého dňa.

Farma zabrala až v druhej polovici po skončení seriálu Joj. Priemerne jej to stačilo na rating 8 % s podielom 22 %. K nárastu jej tak zatiaľ stále nepomáha ani rozruch v médiách či vybičované promo. Po konci Farmy bola v pozícii lídra opäť Joj, tentokrát šlo do vedenia Inkognito, ktoré sa dostalo nad šesť ratingov s 20 podielmi. Čo značne prepadlo, bolo Búrlivé víno, ktorému nový čas definitívne podkopáva kolená, padlo pod 5 ratingov a len tesne prekročilo podielových 17 %.

Na menších staniciach vo štvrtok bodovala Európska liga na Dvojke, ktorá a v komerčnej cieľovke hýbala aj vyššie nad tromi ratingami s podielmi nad 9 a 13 %. Medzi komerčnými malými kanálmi znovu najviac vyskočila Plus, Profesionáli sa blížili k 7 %, snímka Kód Apokalypsy uhrala 7,5 %. Mentalista na Doma rástol, šiel pod 6 %, prvý diel Kúsok zo mňa podliezol päťku. Dajto s Tango a Cash dosiahlo podiel pod 5 %, kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas šli pod 4 a nad 3 %.

Podvečer bola opäť lídrom Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom nad 24 %, Susedia sa hýbali okolo 17 a nad 15 %. Televízne noviny vďaka povolebnému dianiu posilnili najmä v prvej polovici, priemerne im to stačilo na podiel pod 28 %. Noviny sa hýbali okolo 24 %. Joj naďalej nevychádza návrat Súdnej siene, ktorá vo štvrtok podliezla 11 %. Rodinné prípady mali viac než dvojnásobný výkon.