Naši sa udržali pred Pevnosťou Boyard, Joj sklamalo Super Karaoke! Štartovalo podpriemerné, zabrala Wau
14. septembra 2017  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Ani druhá jesenná novinka Joj sa neuviedla podľa predstáv, úvodný diel skončil neúspechom.

Pozície lídra si hlavné komerčné televízie v stredu vymieňali. Joj bola vo vedení s prvou časťou Našich, ktorá dosiahla rating 7,5 % a podiel pod 21 %, s druhou už bola vyrovnaná s Markízou, uhrala 6,7 ratingu s podielom 20 %. Oproti minulému týždňu o niečo klesla aj Pevnosť Boyard, po štarte stratila takmer pol ratingu, sledovať ju malo 6,8 % divákov s podielom 20,1 %.

Markíza sa do bezpečného vedenia dostala po skončení Našich. Joj totiž neuspela so štartom druhej jesennej novinky Super Karaoke, ktorú malo sledovať 3,6 % divákov s podpriemerným podielom 14,1 %. Farma oproti prvým dvom dňom podielovo značne klesla, výkonom nad 21 % stratila štyri až päť podielových bodov. Nebezpečné vzťahy mali atakovať 17 %, napodobnili utorňajší výsledok 17,5 %.

Na menších bola najvyššie Plus, snímka Za nepriateľskou líniou podliezla 6 %. Joj zároveň vyskočila Wau, Kosti atakovali 4,5 %, kriminálky CSI šli cez 4 a až na 5,5 %. Nekonečná láska sa hýbala okolo 4,5 a 5,5 %, Dajto s filmom Barbar Conan 3: Červená Sonja tesne prekročilo 4,5 %.

Podvečer Rodinné prípady podliezli 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla na 14 %. Televízne noviny sa dostali cez 26 %, Noviny pod 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.