Nasadenie ťažiskovej šou Joj Take Me Out odhalené, Naši na jeseň zmenia vysielací deň!
3. augusta 2017  //  Aktuálne, Showbiz  //  Bez komentárov

Po Markíze naberá jasné črty aj jesenná štruktúra Joj.

Markíza aj Joj už stihli spustiť kampane na prvé jesenné projekty, ktoré odštartujú až v septembri. Práve tento mesiac bude najsilnejší v celom televíznom roku, keď sa predstaví množstvo nákladných a nových formátov.

K téme: Ako bude vyzerať september na Markíze? Pozrite si prehľad

Jedným z nich bude aj zoznamka Take Me Out, ktorá sa stane ťažiskovým formátom jesene na Joj. Napriek tomu, že televízie s takýmito programami v drvivej väčšine obsadzujú nedeľný prime-time a občasne aj stredajší, štúdiová zoznamka sa usadí v iný deň. Joj ju proti Let´s Dance nepostaví, keď ju zaradí na soboty o 20:35. Vyplní ňou celý prime-time po správach a potiahne ju ako veľkú šou za desiatu hodinu.

Známe je rovnako aj nasadenie druhej jesennej novinky z Koliby, ktorú už televízia predstavuje, šou Super Karaoke. Projekt so Sväťom Malachovským, ktorý v aute spieva so známymi spevákmi či kapelami Joj zaradí na stredajšie večery do druhého pásma. Super Karaoke pritom vytvorí kombináciu s treťou sériou komediálneho seriálu Naši, ktorý sa tak presunie od novej sezóny na stredy. Doteraz mu patril najmä štvrtkový večer, minulú jeseň bežal aj v utorky.

Joj takto nadviaže na seriálové smerovanie stredajších večerov. Odštartovala ho kriminálkou Za sklom, ktorá bude pokračovať aj túto jeseň, zatiaľ však nie je známe odkedy. V stredy rovnako bežali aj Prázdniny či súčasné seriály Pravá tvár a Panelák.

Štandardný program by mala Joj ponúknuť v pondelky, utorky a štvrtky, kde chce pokračovať s Inkognitom a Nikto nie je dokonalý. Vráti sa rovnako aj glosátorská relácia Sedem. Televízia na jeseň počíta aj s pokračovaním V siedmom nebi, vlani však program nasadila až v adventnom období. V nedele majú na Joj nateraz figurovať filmové premiéry. Portál Mediálne.sk informuje aj o plánoch Joj vytiahnuť avizovaný seriál Hotel, udáva ho na štvrtkové večery. O nasadení Hotela sa špekulovalo už v roku 2016, Joj seriál zaradila aj do brožúry pre tento rok.