Markíza od nedele vracia Na telo ako pravidelný formát! Ukázala nové štúdio
13. septembra 2018  //  Aktuálne, Showbiz  //  Bez komentárov

Po piatich rokoch vracia Markíza na obrazovky známu značku medzi politickými diskusiami, avšak bez jej tváre.

Markíza po rokoch oživuje politickú diskusiu Na telo. Známy formát, ktorý patril k základným kameňom televízie, dostal na obrazovkách stopku pred piatimi rokmi, pričom už túto nedeľu vstúpi do novej éry.

Na telo sa vráti v nedeľu 16. septembra, pričom mu bude patriť pôvodný čas o 13:00. Markíza relácii vyhradila polhodinový slot. Politický diskusný formát prejde zásadnou zmenou, keď prichádza o pôvodnú moderátorku Zlaticu Švajdovú Puškárovú, ktorú nahradí Michal Kovačič. Toho televízia už postupne udomácnila na jej mieste v rámci obdobných formátov.

Prvými hosťami nového Na telo budú Lucia Ďuriš Nicholsonová zo strany SaS a Andrej Hrnčiar z koaličného Most-Híd. Súčasťou relácie aj naďalej ostane možnosť divákov vyjadriť svoj názor, s ktorým z dvojice hostí viac sympatizujú, hlasovať sa už však nebude cez sms ale prostredníctvom ankety na Facebooku.

Návrat Na telo je pritom vyústením pokusu Markízy vrátiť cyklickejší politický formát na nedele z jari. Vtedy predstavila novú reláciu 25, v ktorej moderátor Michal Kovačič hostil len jedného hosťa. Relácii sa v nedele krátko po poludní príliš nedarilo.

Na telo sa definitívne stiahlo z vysielania na jeseň 2013. Následne sa už na obrazovke lídra objavovalo len sporadicky v mimoriadnych prípadoch. Relácia Na telo pritom patrila medzi tie, ktoré na Markíze držali roky od jej úplného začiatku, dodnes ostávajú týmito stálicami už len Teleráno a Smotánka.

Kovačič predstavuje nové štúdio Na telo