Inkognito vo štvrtok naďalej vysoko, Detektív Dušo potvrdil prepadák! Oteckovia výskok nezopakovali, bezpečne dominujú
26. januára 2018  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Oteckovia potvrdili, že streda je ich magickým dňom, vo štvrtok sa vrátili na svoje priemerné čísla. Tie však naďalej dosahujú vyššiu úroveň ako väčšina ostatných programov na trhu.

Z pracovného týždňa je štvrtok zatiaľ jediným, kde sa Joj darí držať líderstvo. Zabezpečuje jej ho tradičné Inkognito, ktoré aj v novom roku nadviazalo na vlaňajšiu výkonnosť a prináša televízii nadpriemery. Medzitýždenne sa prakticky nehlo, keď malo uhrať 8,4 ratingu s podielom pod 23 %. Situácia sa nezmenila ani na Markíze, kde Detektív Dušo potvrdil neúspech s ratingom 5,6 % a podielom cez 15 %. Dosiahol však o málo vyšší rating ako tento týždeň Vlci. Reprízové Inkognito získalo share 23,5 %, nestačila naňho premiéra Dobre vedieť, ktorá po slabom nábehu podliezla 18 %. Zlaté časy v komerčnej cieľovke uhrali share pod 8 %, v 12+ to bolo vyše 9 % pri celkovo 210-tisíc divákoch. Inkognito ich malo vyše 550-tisíc, Detektív Dušo cez 305-tisíc.

Na menších staniciach taktiež dominoval kanál Joj, Plus sa darilo s filmom Vymedzený čas a podielom 8 %. Matky a dcéry na Doma sa hýbali okolo 5 a 6 %, Dajto s filmom Policajt z Beverly Hills 3 prekročilo 4 %. Kriminálky na Wau sa hýbali okolo 4 a 2,5 %.

Oteckovia ani tento týždeň po náhlom stredajšom výskoku a prepisovaniu rekordov vysoký nárast neudržali. Vrátili sa k svojmu štandardu s o málo viac ako 9 ratingami a podielom 31 %. Sú však naďalej vysoko nadpriemerní, opäť porazili všetky nespravodajské programy dňa. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla len pod 14 %. Televízne noviny prekročili 28 %, Noviny sa dostali nad 23 %. V celkovom publiku sa vrátili do vedenia, keď ich sledovalo necelých 600-tisíc divákov a stali sa aj najsledovanejším programom celého dňa. TN-ky si spolu pozrelo cez 575-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke ich predbehlo len Počasie Markízy.