Inkognito tromflo inseminátora, súčasný rekord však nie! Ako sa uviedla novinka Domy Zmena chutí?
9. júna 2015  //  Aktuálne, Názory, Televízia  //  Bez komentárov

Relácia Joj napodobnila minulotýždňový výkon, Kredenc na poli zábavných formátov opäť vyhral.

Inkognito po minulotýždňovom páde , keď časť jeho divákov uprednostnila večernú terasu pred obývačkou, výrazne nerástlo. Dokázalo zaznamenať mierne zlepšenie, keď ho podľa našich informácií sledovalo 6,1 % divákov s podielom 19,9 %. Búrlivé víno medzitýždenne ratingovo kleslo, v podieli však podčiarklo fakt, že ešte viac divákov ako pred týždňom netrávilo večer pred obrazovkou ale na čerstvom vzduchu. Sledovalo ho 8,7 % divákov s podielom 28,1 % a stalo sa najsledovanejším programom dňa. Inkognito výrazne neposilnilo ani napriek tomu, že ponúklo diel, ktorý vďaka hádaniu cukrára minimálne dorovnal legendárneho inseminátora z prvej éry. Diváci sa však o tom z upútavky nedozvedeli.

S nasledujúcim programom bola naďalej vpredu Markíza. Čoraz menej nápaditý Kredenc dosahuje v súčasnosti paradoxne najlepšie čísla, keď uhral podiel až 29,7 %. Ratingovo šlo o medzitýždenný pád na 8,2 %. S druhou reprízovou časťou dosiahla Markíza už priemerný výkon 24,5 %. Panelák sa v konkurencii skeč musel skloniť, keď uhral podiel len 16,4 %. Sledovanosť po ôsmej ovplyvnila aj snímka Bobule na Jednotke, ktorá v 12 – 54 dosiahla 10 % a v 12+ prekročila 9 %.

Z menších staníc bola po ôsmej najvyššie Plus. Vysoko vyskočili Profesionáli, ktorí atakovali až 9 %. V čase ich vysielania odštartovala svoju letnú pôvodnú novinku Doma. Kulinárska relácia Zmena chutí, o ktorej sme vás exkluzívne informovali, dosiahla podpriemerný výkon, keď odštartovala s jedným ratingom a podielom 3,6 %. S nasledujúcim programom sa do vedenia dostalo Dajto, ktoré s filmom Utečenec prekročilo 7 %. Plus si nadštandard udržala aj s kriminálkami CSI, ktoré sa hýbali nad 6 a pod 7 %, Mentalista Domy prekročil 5 %, Zakázaná láska uhrala 6 a nad 8 %.