Hviezdna párty to už neudržala, tvrdo prepadla! Joj natiahla Inkognito, bola silným lídrom
16. decembra 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Na Doma vyskočili Vymenené životy.

Šou Andreja Bičana sa zatiaľ nedarí. Hviezdna párty aj ďalší týždeň stratila divákov, tentoraz spadla medzitýždenne až o rating pri hlboko podpriemernom podieli 16,1 %. So šou Markíza ráta hneď na začiatku budúceho roka, v prvý januárový týždeň pôjde výnimočne dvakrát – okrem štvrtka aj v utorok, o týždeň neskôr ostane zaradená v dvojičke s Dobre vedieť! počas štvrtkových večerov. V utorky plánuje Markíza usadiť inú dvojicu programov.

Dobre vedieť! sa tento štvrtok dostalo cez 22 %, Naši popri ňom uhrali ich lepší sezónny podiel 19 %. Inkognito už bolo jasným lídrom s podielom 21,5 %, Joj pritom ešte zaradila aj reprízový diel, ktorý vyskočil na 24 %. Markíza bola v tom čase ešte hlbšie ako s Hviezdnou párty. Zlaté časy skončili pod priemerom Jednotky s podielmi 8 a pod 6 % (12+ / 12 – 54).

Na menších sa vysoko dostali Vymenené životy, vyskočili na silný podiel cez 9 %. Darilo sa aj Dajto s filmom Constantin a podielom pod 7 %, Plus s Profesionálmi podliezla 6 %, Bláznivá olympiáda jej vyniesla share pod 5 %. Mimoriadne silná bola Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali až 5 a pod 5 %.

Podvečer Búrlivé víno získalo podiel nad 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 16 %. Noviny Joj opäť ratingovo vyhrali, v podieli sa dostali cez 26 %, Televízne noviny uhrali 26,5 %. Trojica najsledovanejších programov bola totožná so stredou v poradí Najlepšie počasie, Noviny a Počasie Markízy.