Horná Dolná vo svojej suverenite pokračuje, dokázala ešte podrásť! ZOO proti nej priemerná
19. januára 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Seriálová novinka Joj klesla, proti valcu Markízy ale udržala Joj nad vodou.

Horná Dolná potvrdzuje postavenie najsilnejšieho televízneho produktu na Slovensku. S druhou časťou tretej série dokázala oproti minulému týždňu ešte podrásť, keď ju malo sledovať až 16,3 % s podielom 42,5 %. ZOO proti komediálnemu seriálu uhrala ratingovo uspokojivý rating 7,1 %, pre väčší počet divákov pri obrazovke podiel dosiahol úroveň 18,4 %.

Kredenc bol vďaka Hornej Dolnej opäť vysoko, dosiahol jeden zo svojich najlepších výkonov vôbec s ratingom až 11,4 % a podielom 39,5 %. Silná bola aj reprízová časť s podielom cez 32 %, tentokrát uspela aj Partička s podielom cez 23 %. Sladký život Joj konkurencia zatlačila k podielu cez 12 %.

Podvečer odštartovala Markíza druhú sériu farmárskeho špeciálu Bez servítky, výkonnostne klesla k podielu cez 21 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa v tomto roku drží pod dvadsiatkou, v pondelok atakovala 18 %. Televízne noviny sa dostali pod 30 %, Noviny získali takmer 25 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stala bez prekvapení Horná Dolná, medzi menšími mali najviac divákov programy Plus, Profesionáli šli v podieli cez 7 % a snímka 22 výstrelov uhrala 6,5 %.