Dobre vedieť rekordné, Atletiko Cvernofka ďalším jesenným neúspechom! Noviny aj Inkognito lídrom
7. októbra 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Markíze podobne ako vlani nepomáha 18. hodina.

Dobre vedieť! si tento štvrtok pripísalo nový rekord. Doterajšie ratingové maximum mierne vylepšilo, keď ho malo sledovať 9,2 % divákov s podielom cez 25 %. Naši popri tom stagnujú, preliezť mali šesť ratingov s podielom pod 17 %. Následne ale Joj vyskočila, keď šlo Inkognito do čela s takmer siedmimi ratingami a podielom pod 23 %. Markíze nevyšiel jesenný komediálny seriál Atletiko Cvernofka, ktorý nedrží stabilné čísla a čoraz častejšie padá do podpriemerov. Teraz podliezol 17 %.

Medzi menšími bolo silné Dajto, keď Rambo prekročil až 9 %, Doma k tomu s Vymenenými životmi prispela podielmi takmer 7 a 9 %. Malé kanály tak opäť tlačili skupinu Markízy nahor. Plus tradične uspela s Profesionálmi a podielom cez 6 %, Largo Winch šiel na 5,5 %. Zabrala k tomu Wau, keď kriminálky CSI siahali na 4 a prekročili 5 %.

Podvečer ostala v čele šou Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom okolo 20 %, Búrlivé víno zas uhralo 18 %. Noviny Joj potvrdzujú septembrový úspech, keď o rating porazili hlavné spravodajstvo Markízy, v podieli šli nad 27 %, Televízne noviny atakovali 26 %. V univerzálnej cieľovke sa mali Noviny stať najsledovanejším programom dňa, v tej komerčnej boli tesne za sebou Počasie a Najlepšie počasie.