Dobre vedieť neuspelo, televízie zatlačil futbal na Plus! Joj vysunula špeciál Uhádni môj vek
16. novembra 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Televízna dvojka odsunula špeciál Uhádni môj vek, nedarilo sa mu ani v neskoršom čase. Noviny vyhrali utorok.

Joj podobne ako na začiatku sezóny zdvojuje komediálny seriál Naši. Miesto dvoch premiérových epizód však kombinuje premiéru s reprízou, pričom takto môže chcieť riešiť problematický výkon špeciálu Uhádni môj vek. Joj si na prvý raz mierne polepšila, neuspela však s premiérou. Naši uhrali podiely 14,5 a cez 14 %. Nedarilo sa však ani šou Dobre vedieť!, ktorá podliezla 19 %, druhá epizóda už stúpla ku 22 %. Stanice zatláčal priateľský futbal na Plus, duel Rakúsko – Slovensko priemerne uhral podiel vyše 10 %. Šou Uhádni môj vek sa nedarilo ani v o čosi neskoršom slote, prepadla s podielom pod 12 %. Nikto nie je dokonalý na Jednotke uhralo podiely 16 a 12,5 % (12+, 12 – 54).

Z menších staníc bola okrem Plus tradične vysoko Doma, Vymenené životy dosiahli podiely 7 a tesne cez 10 %. Deväť životov na Dajto atakovalo 4 %, kriminálky CSI sa hýbali okolo 3 %. Dvojka ukončila výnimočnú dokumentárnu sériu Zlatá lýra, záverečnú časť malo sledovať nadpriemerných 120-tisíc divákov s podielom až 5,6 % (12+).

Búrlivé víno uhralo 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas 17,5 %. Noviny Joj dokázali aj ďalší týždeň triumfovať v jednom z dní, tentoraz vyhrali utorok, avšak s minimálnym náskokom pred konkurenčným hlavným spravodajstvom. Ich podiel dosiahol vyše 24 %, Televízne noviny atakovali 25 %.