Chart Show posilnila Markízu, za svojimi výkonmi ale zatiaľ zaostala! Podrástla Zoo
4. februára 2016  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Absencia Búrlivého vína podobne ako minulý piatok Markíze prospela.

Návrat Chart Show na pol deviatu Markíze značne pomohol. Hudobná šou sa do svojho stredajšieho slotu vrátila s nadpriemerným 9-percentným ratingom a podielom pod 27 %. Na prvýkrát však zaostala za svojimi bežnými výkonmi, keď sa dokáže štverať k desiatim ratingom a k blízkosti podielovej tridsiatky.

Oproti minulej strede si polepšila napriek silnejšej Markíze Joj, ktorej Zoo stúpla podľa našich informácií na 7,6 % ratingu s podielom 20,5 %. Nedarilo sa už nasledujúcim Geissenovcom, ktorých prevalcovala Chart Show, šli len cez 10 %. Joj večer zabodovala v 12+, keď so Zoo predbehla o takmer 30-tisíc divákov Chart Show, Noviny zas boli v univerzálnej cieľovke najsledovanejším hlavným spravodajstvom.

Na Plus pokračoval túto stredu event v podobe premiér Akty X. Tretia epizóda oproti kampaňou vybičovanému štartu výraznejšie klesla, seriál však uhral nadpriemer s ratingom 2,5 % a podielom 6,5 %. Akty X boli zároveň najsledovanejším programom dňa medzi menšími stanicami.

Dome sa opäť nedarilo s kriminálkou NCIS, ktorá zatiaľ nedokáže nadviazať na nadpriemery Mentalistu, prehupla sa len tesne cez 3 %. Králi ulice na Dajto prekročili 5 %, darilo sa opäť Wau, kriminálky Vtierka Castle a CSI Miami oscilovali okolo 4 %.

Situácia sa nemení podvečer, kde naďalej hlboko prepadáva Bez servítky s tvárami Superstar. Kuchárska šou síce mierne rástla, s podielom cez 15 % byť ale spokojná byť nemohla. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala cez 22 %. Napriek slabému nábehu posilnili Televízne noviny, keď šli pod 30 %, vyskočili aj Noviny s podielom 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.