Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Neuveriteľný príbeh chlapca so zážitkami s posmrtným životom vo filme Heaven Is for Real

Filmov, ktoré sú inšpirované skutočnými životnými príbehmi ľudí, je nespočetne veľa a budúci rok k nim pribudne aj snímok Heaven Is for Real. V tejto filmovej dráme uvidíme na Oscara nominovaného Grega Kinneara (Malá Miss Sunshine) alebo Kelly Reilly (Sherlock Holmes). Film rozpráva neuveriteľný príbeh malého chlapca Coltona Burpa (Connor Corum), ktorý pri pobyte v nemocnici, kde prežil komplikovanú operáciu slepého čreva, zažije blízkosť smrti a na malú chvíľu sa dostane do neba. Colton po zázračnom uzdravení rozpráva všetko do detailov z jeho magickej cesty do neba s úprimnosťou vlastnou deťom a hovorí o veciach dávno pred svojím narodením, ktoré logicky nemôže vedieť. Spočiatku skeptický a pochybujúci otec Todd (Greg Kinnear) s celou rodinou však postupom času na vlastnom tele preskúmajú význam tejto pozoruhodnej udalosti.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]N-ewaCVARtM[/youtube]
 Dojímavý film je nakrútený podľa románu, ktorý sa dostal na čelo rebríčku bestsellerov New York Times. Na scenári spolupracovali aj skutoční rodičia samotného Coltona, ktorý sa taktiež aj autormi bestselleru ktorý bol vydaný aj v českej verzii pod názvom Nebe opravdu je. Réžie sa chopil Randall Wallace (Muž so železnou maskou, Údolie tieňov) a vo filme ešte uvidíme Connora Coruma, Margo Martindale, Thomasa Hadena Church, Jacoba Vargasa alebo Darcy Fehr.
Greg-Kinnear-and-Connor-Corum-in-Heaven-is-For-Real-2014-Movie-Image greg-kinnear-heaven-is-for-real-600x400 heaven-is-for-real-greg-kinnear-600x392 heaven-is-for-real-kelly-reilly-600x400
Film má naplánovanú svetovú premiéru 16.4.2014.
Zdroje : Commingsoon.com, Slashfilm.com, Insidemowies.ew.com
Čítať viac...
Nahor