Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Need for Speed – prvý akciou nabitý trailer je tu !

 Na základe kultovej  video hry, z ktorej sa predalo viac ako 140 miliónov kusov a  vznikla z nej celá séria Need for Speed, prichádza do kín v produkcii štúdia DreamWorks Pictures jej filmová verzia. Na základe oficiálneho traileru pôjde o dobre „nadupanú“ akčnú záležitosť.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]fsrJWUVoXeM[/youtube]

Aaron Paul si vo filme zahrá pouličného pretekára a automechanika Tobeyho, ktorý uzatvorí firemné partnerstvo s bohatým a arogantným obchodníkom Dinom Brewsterom (Dominic Cooper). Ten však vo vidine získania úspešnej autodielne, špecializujúcej sa na úpravu drahých áut na super rýchlostné vozidlá, zosnová na Tobeyho podraz a falošne ho obviní zo smrti jeho najlepšieho priateľa.  Po uplynutí trestu vo väzení sa Tobey  po dvoch rokoch vracia na slobodu rozhodnutý vypátrať kto za jeho falošným obvinením stojí a tiež sa rozhodne pomstiť za smrť svojho najlepšieho priateľa. Preto sa rozhodne vykonať svoj plán na nelegálnych automobilových pretekoch z New Yorku do Las Angeles. Dino Brewster však odhalí jeho plány a vypíše na  Tobeyho hlavu vysokú finančnú  odmenu a poštve na neho hromadu ilegálnych pretekárov v  neskutočne vytuningovaných vozoch.

Taktiež Vám prinášame video z natáčania filmu :

[youtube width=“600px“ height=“400px“]h9XvO1c7LH0[/youtube]

 

Film Need for Speed je plný hereckých hviezd : Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Michael Keaton, Dakota Johnson, Rami Malek, Kid Cudi, Ramon Rodriguez, Harrison Gilbertson Han Soto. Režisérsky má film pod dohľadom Scott Waugh, ktorý ma skúsenosti z akčným žánrom z filmov xXx a Ohnivé kolesá.

need-for-speed-aaron-paul-dominic-cooper-600x398 need-for-speed-movie-600x399

Vo filme sa okrem bežne dostupných športových automobilov objavia aj exotické kúsky, ako napríklad Koenigsegg Agera R, McLaren P1, Bugatti Veyron Super Sport, Lamborghini Sesto Elemento či Hennessey Venom GT. Cena týchto vozidiel sa pohybuje v rozmedzí 700,000 až 2,000,000 eur za kus.

Celosvetová premiéra je naplánovaná na 14.03.2014

Zdroje : Collider.com, EW.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor