Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko späť s Adelou a Danglom vyrovnané s Farmou, celkovo viedlo! Tvoja tvár klesla

Milujem Slovensko oproti minulej sérii porástlo, potvrdilo však celkový pokles výkonnosti, týždeň opäť ovládli Noviny.

Najsledovanejší program RTVS sa uplynulý piatok vrátil na obrazovky aj s pôvodnou zostavou kapitánov. Adela Vinczeová a Dano Dangl pritiahli k Milujem Slovensko späť časť divákov, keď si ju pozrelo 390-tisíc divákov s podielom 21,3 %. Jednotka bola vďaka šou lídrom na trhu. Šou však potvrdzuje postupný pokles výkonnosti, keď už pred dvomi rokmi začala klesať skôr k priemeru okolo 6 ratingov v komerčnej cieľovke. V tej zviedlo Milujem Slovensko vyrovnaný súboj s Duelom Farmy, ktorý si s náskokom pár desatín ratingu pripísal víťazstvo výkonom 6,2 % a podielom 20,6 %. Celkovo si Farmu pozrelo 336-tisíc divákov.

Sobotný večer patril opäť šou Česko Slovensko má talent, ktorú si pozrelo 467-tisíc divákov s podielom 24,7 %. Stala sa najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke, kde mala dosiahnuť rating 9,2 % s podielom 27,4 %. V celkových číslach najvyššie vystrelili Noviny Joj, ktoré si pozrelo 491-tisíc divákov s podielom 31,3 %. Pre Joj bola sobota celkovo úspešných dňom, viedla celodenne aj v prime-time v oboch hlavných cieľovkách 12+ aj 12-54.

V nedeľu pokračovala ťažisková šou Markízy Tvoja tvár znie povedome. Tá sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa, v komerčnej cieľovke dosiahla rating 7,8 % s podielom 25 %. Oproti štartu série zaznamenala pokles o necelý rating. Celkovo si ju pozrelo 412-tisíc divákov. Na čelo dňa sa dostali spravodajské programy Joj, vôbec celý týždeň vyhrali nedeľné Noviny Joj, ktoré si celkovo pozrelo 616-tisíc divákov s podielom 30,1 %. V komerčnej cieľovke sa najvyššie z celého týždňa dostal prvý a druhý polčas futbalovej kvalifikácie medzi Slovenskom a Maďarskom s ratingami 10,5 a 10,2 %.

Čítať viac...
Nahor