Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Meryl Streep ako zlá a zákarená čarodejnica v pripravovanom filme Into the Woods

Práve v týchto dňoch prebieha v Londýne nakrúcanie nového filmu spoločnosti Walt Disney Pictures pod názvom Into the Woods. Tento úspešný broadwayský rozprávkový muzikál, ktorý mal premiéru už v roku 1986, vychádza z predlohy Jamese Lapinea a autorom hudby je držiteľ Oscara Tony Stephen Sondheim. Muzikál už dlhšiu dobu lákal k filmovému spracovaniu a toho sa chopil uznávaný režisér Rob Marshall (Gejša, Chicago) ktorý má pod palcom hviezdnu hereckú zostavu. Veď dostať do jedného filmu hereckú zostavu ako Anna Kendrick, Johnny Depp, Chris Pine, Meryl Streep, Emily Blunt, Christine Baranski, James Corden, Tracey Ullman alebo Lucy Punch je veľký úspech. Pozrite si prvé fotografie z nakrúcania.

 

 Into_the_Wood_17 Into_the_Woods_04 Into_the_Woods_06 Into_the_Woods_05 Into_the_Woods_11 Into_the_Woods_08 Into_the_Woods_16 Into_the_Woods_07 Into_the_Woods_nataceni_01
Dej muzikálu prepletá príbehy hneď niekoľkých rozprávok od bratov Grimmovcov a stretnú sa v ňom známe postavy ako Červená Karkulka, Popoluška alebo Rapunzel. Tieto jednotlivé príbehy sú potom spojené pomocou originálnej línie o pekárovi a jeho žene, ktorí by si radi založili rodinu, ale musia sa najskôr vysporiadať s kliatbou, ktorú na nich uvalila zlá a zákerná čarodejnica.
INTO THE WOODS Into_the_Woods_28
Nedávno sa v mediách objavili aj prvé fotografie z nakrúcania filmu ako aj oficiálna fotografia Meryl Streep, ktorá si zahrá zlú čarodejnicu. Musíme súhlasiť, že aj táto postava zapadne do nezabudnuteľných charakterov, ktoré táto žena dokáže zahrať a doslova sa do nich prevteliť. Johny Deep, ktorý obľubuje temnejšie charaktery postáv zostane verný svojmu presvedčeniu a vo filme si zahrá vlkolaka. Evidentne je sa na čo tešiť a už teraz vieme, že film bude filmovou udalosťou v roku 2014.
Oficiálna celosvetová premiéra bola stanovená predbežne na 25.12.2014 a do slovenských kín by mal film doraziť 8.1.2015
Zdroje : insidemowies.ew.com, slashfilm.com, slashfilm.com, daylimail.co.uk
Čítať viac...
Nahor