Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

MARVEL uvedie krátky film „AGENT CARTER“…

… a spojí tak udalosti filmov  IRON MAN 3 s CAPTAIN AMERICA – WINTER SOILDER
  
MARVEL zverejnil pred nadchádzajúcom Comic Conom v San Diegu plagát znázorňujúci postavu agentky Carterovej, ktorú sme videli v prvom filme Captain America. Taktiež boli zverejnené prvé snímky z tohto krátkeho filmu, ktorý pravdepodobne slúži ako prepojenie udalostí filmov IRON MAN 3 s novým filmom CAPTAIN AMERICA : Winter Soldier, kde agentka Peggy Carter ( Hayley Atwell ) pôjde po stope tajomného zloducha – Zodiaca.
Do úlohy Howarda Starka ( oec Tonyho Starka – IRON MAN) sa opätovne z prvého filmu vráti aj Dominic Cooper. Či sa v krátkom filme objavia aj iné známe postavy zostáva tajomstvom. Zábery, ktoré poskytol Marvel,  nie sú príliš objavné a ukazujú nám herečku Hayley Atwell v kostýme agentky Cartrovej vedľa Bradley Whitforda ako jej šéfa.Príjemným prekvapením je ale prvý plagát, ktorý je ladený do retro štýlu komixov vychádzajúcich v daných rokoch.
AGENT CARTER
Film s pracovným názvom Agent Carter bude premietaný prvýkrát na Comic-Cone koncom tohto mesiaca, ale objaví sa ako bonus na Iron Man 3 Blu-ray DVD.
agent carter 1agnet carter 3agent carter 2
Zdroj: totalfilm.com
Čítať viac...
Nahor