Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

MALEFICENT – prvý plnohodnotný trailer dlho očakávanej rozprávky s Angelinou Jolie

Prinášame vám prvý oficiálny trailer spoločnosti Walt Disney Pictures na filmovú rozprávku MALEFICENT s Angelinou Jolie ako zlou a zákernou pani všetkého zla v réžii Roberta Stromberga. Taktiež máme pre Vás aktuálne fotografie z filmu a aktuálny filmový plagát.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]EVAYR-J0gT4[/youtube]

A pôvodný teaser trailer:

[youtube width=“600px“ height=“400px“]90L0ORLMimE[/youtube]

 

Angelina-Jolie-as-Maleficent Maleficent-Movie-pic (1) Maleficent-Movie-pic (2) Maleficent-Movie-pic (3)

maleficent-620x923

Filmová spoločnosť Disney uvedie v marci budúceho roka do kín dlhoočakávaný snímok v hlavnej úlohe s Angelinou Jolie – MALEFICENT. Vyslankyňa dobrej vôle OSN a šesťnásobná matka sa však predstaví v úlohe zlej, zákernej víly – Pani všetkého zla. Fantasy film je novým spracovaním klasickej rozprávky o Šípkovej Ruženke, ktorý sa pozrie na jej príbeh práve očami Pani všetkého zla – Maleficent. Štúdio stavilo na extravagantnejší vizuál snímky a film by sa mal teda vizuálne podobobať Burtonovej Alici v krajine zázrakov. O scenár sa postarala Linda Woolverton, ktorá je ako scenáristka podpísaná pod filmami Kráska a zviera (1991), Leví kráľ (1994) a už spomínanej Alici v krajine zázrakov (2010). Pôvodne mal film režírovať Tim Burton, ale nakoniec sa ho ujal debutujúci režisér Robert Stromberg. Ten sa však vo filmovom priemysle pohybuje dlhší čas a pred režisérskym debutom pripravoval triky a výpravu u filmov ako Avatar, Alica v krajine zázrakov, Zlatý kompas, Muži v čiernom 2 alebo Piráti z Karibiku.  Ale aj tak je prekvapjúce, že štúdio Disney zverilo tento projekt práve tomuto mužovi i keď asi predstava a nástrel, ktorý štúdiu Stromberg predostrel, museli zabrať.

 

maleficentMALEFICENT

 

Ako sa vyjadrila Angelina Jolie k postave Maleficent, nebude to len záporná postava. Bude mať svoju motiváciu, svoje dôvody a svoju ľudskosť. Šípkovú Ruženku alebo ako ju v Amerike volajú – princeznú Auroru, si zahrá talentovaná Elle Fanning (mladšia sestra Dakoty Fanning), ktorú sme mohli vidieť vo filmoch Super 8 (2011) alebo Kúpili sme ZOO (2011). Média priniesli taktiež zaujímavú informáciu, že vo filme si zahrali aj tri deti Angeliny Jolie – princeznú Auroru v detskom veku stvárnila štvorročná Vivienne Jolie-Pitt, taktiež na verejnosť prenikla informácia, že vo filmovej scéne krstín malej princezny diváci uvidia aj osemročného Paxa a sedemročnú Zaharu. Tak ako v ostatných filmoch si Angelina Jolie zahrala všetky scény bez kaskadérskej pomoci.

Vo filme si ďalej zahrajú aj Sharlto Copley (District 9, Elysium)  ktorý si zahrá kráľa Štefana, otca Aurory. V úlohe mladého princa sa predstaví Brenton Thwaites a v úlohe škriatkov Juno Temple a Imeldu Staunton.

Celosvetová premiéra je naplánovaná na 30.5.2014

Zdroje : Collider.com, Geektyrant.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor