Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Kultový X-FORCE prídu na plátna kín !

Ďalšia kultová MARVEL  komixovka X-Force sa možno dostane na plátna kín. Štúdio FOX dostalo zelenú na tento projekt a ten sa momentálne nachádza vo fáze príprav čo znamená, že nad projektom sa začalo vážne uvažovať a vedú sa o ňom rozhovory. K tomu si štúdio FOX nechalo zapísať doménu X-ForceMovie.com, ako to uviedol aj tvorca tímovky X-Force Rob Liefield na svojom Twitteri krátkou odpoveďou – „Áno“. Liefeld ďalej uviedol, že X-Force film je vo fáze plánovania, a štúdio ho berie na vedomie a platí to isté, čo bolo povedané aj o príprave filmu Magneto, o ktorom sa hovorí už niekoľko rokov. Liefeld tiež povedal, že film je v štádiu plánovania. Keď bude ukončené obsadenie filmu, bude dôvod k oslave. Postupujme pomaly. Je to dobrá správa. Držte nám palce a zaželajte všetko dobré X-Force filmu. Byť v „hľadáčiku“  je lepšie ako nebyť.“ 
 
X-Forcex-force_strike_team_earth-616_002
Štúdio o pár dní dokonca uviedlo, že X-Force movie už má aj scenáristu a to Jeffa Waldowa ( Kick-Ass 2 ) a producenta Lauren Schuller Donera. Taktiež sa hovorí, že FOX chce ísť do verzie Uncanny X-Force, kde vystupujú Wolverine a Deadpool a ktorý sa objavia aj v pripravovanom X-Men: Days of Future Past .
 
A kto sú vlastne X-Force ?
X-force je team super hrdinov jeden z niekoľkých spin-off z populárnej série X-men. Títo noví mutanti však sú radikálnejší a agresívnejší ako ich predchodcovia. Medzi hlavné postavy komiksu patrí : Cable, Deadpool, Siryn, Wolverine, Boom Boom, Colossus, Doctror Nemesis, Storm, X-23 mnohé ďalšie..
 
V súčasnej dobe má štúdio FOX vo výrobe dva filmy ktoré onedlho pôjdu do kín a to The Wolverine a X-Men: Days of Future Past.
X-Force1xmensc_2_xforcereveal
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor