Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Kultové Ninja Korytnačky sú späť! Plné zábavy a akcie v kinách už toto leto

[highlight] AKTUALIZÁCIA : Korytnačí fešáci sú späť v plnej sile! Po nie veľmi výraznom prvom traileri, kde sme videli len bežné zábery zelených chlapíkov ako aj pomenej akcie však prichádza konečne tá správna pozvánka! Z nového traileru môžeme usúdiť, že film je prešpikovaný akciou a vtipnými hláškami. Presne ako v kultovom kreslenom seriáli z polovice deväťdesiatich rokov. Taktiež vám prinášame aktuálne promo plagáty. Film má stanovenú oficiálnu premiéru v slovenských kinách už 14. 8. 2014 ! [/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]c0IHy9dBfoQ[/youtube]

Zelvy_Ninja_58 Zelvy_Ninja_59 Zelvy_Ninja_60 Zelvy_Ninja_61

Pozrite si s nami prvý trailer k ostro sledovanému novému filmu z produkcie Michaela Baya – „Teenage Mutant Ninja Turtles„!

[youtube width=“600px“ height=“400px“]nCjsWpM9zFU[/youtube]

Práve títo zelení chlapíci sa stali začiatkom 90. rokov obrovským fenoménom, keď kraľovali ako kreslený film, no dostali sa aj do kín ako Korytnačky Ninja a to až v troch filmoch (1990, 1991, 1993), ktoré zaznamenali celkom slušný kasový úspech.

Screenshot_17_2 Screenshot_25_1 Screenshot_27_1 Screenshot_29_1

Screenshot_34_1

Screenshot_39_0
Po rokoch oddychu sa ale vracajú v plnej sile, ako môžeme sledovať v traileri. Prekvapujúce však bolo, že ich návratu na filmové plátno sa ujal produkčne Michael Bay (Transformers, Bad Boys) a réžie sa chopil Jonathan Liebesman (Hnev Titánov, Svetová Invázia).

teenage-mutant-ninja-turtles-megan-fox

Synopsa:
Mesto potrebuje hrdinu. Temnota sa usadila v meste New York, ktoré je ovládané temným a zlým Trhačom a jeho desivým klanom s názvom Foot Clan. Trhač ovláda so železným zovretím všetko od polície až vrcholových politikov. Budúcnosť mesta je ponurá až do momentu, kedy „povstanú“ z kanalizácie štyria tajomní a pre verejnosť nepravdepodobní bratia a zistili, že ich osud povolal ako Teenage Mutant Ninja Turtles!  Korytnačky musia spolupracovať s nebojácnou reportérkou April O’Neil a jej „múdrym“ kameramanom Vernom Fenwickom. Spolu musia čeliť nebezpečným nástrahám, zachrániť mesto a odhaliť  Trhačove diabolské plány!

Čo sa týka hlavných predstaviteľov tak sa nám predstavia málo známe tváre. Vodcu Leonarda si zahrá Pete Ploszek, pre ktorého je táto úloha celovečerným debutom. Úloha výbušného a tvrdohlavého Raphaela pripadla Alanovi Ritchsonovi, ktorý sa tento rok objaví v pokračovaní Hunger Games. Ďalších mutantov bratov, zábavného Michelangela a vynaliezavého Donatella, si zahrajú Noel Fisher (seriál Shameless) a Jeremy Howard (Galaxy Quest). Ženské obsadenie je o niečo exkluzívnejšie. Novinárku April O’Neil si zahrá sexi Megan Fox, ktorá nám svoje prednosti už predviedla v dvoch filmoch Transformers. Doplní ju charizmatická Whoopi Goldberg (Duch, Sestra v akcii), ktorá si zahrá Bernadette Thompson, šéfredaktorku televíznej stanice, pre ktorú točí reportáže O’Neil.

Hlavnú zápornú postavu si zahrá v súčasnosti vyťažený herec William Fichtner (Osamelý jazdec, Temný rytier, Smrtonosná jazda), ktorý stvárni Trhača. Trhača väčšina  fanúšikov bude poznať ako úhlavného nepriateľa korytnačiek a nečestného bojovníka.

Predpokladaná celosvetová premiéra je stanovená na 8. 8. 2014.

Zdroje : ComicbookNews.com, Uproxx.com, Comingsoon.net

Čítať viac...
Nahor