Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Komédia Ostrí chlapci má za sebou svetovú premiéru, v Cannes uspela! Blíži sa aj k nám

V nedeľu 15. mája 2016 sa na filmovom festivale v Cannes vo svetovej premiére uviedla komédia Ostrí chlapci. Bola pri tom aj delegácia hercov a tvorcov – nechýbali scenárista a režisér Shane Black, producent Joel Silver, herec Matt Bomer a ústredné duo Ryan Gosling a Russell Crowe.

Film zarezenoval nielen u filmových divákov, ale aj kritikov a odbornej verejnosti, o čom okrem iného svedčí aj fakt, že jeho aktuálne hodnotenie na rottentomatoes.com sa vyšplhalo až na 91 %. V slovenských kinách sa film bude premietať od 2. júna.

O komédii Ostrí chlapci
Režisér Shane Black (Iron Man 3, Posledný skaut, Smrtonosná zbraň) prináša na plátna kín ďalšiu zo svojich nezabudnuteľných komédií, plnú skvelých akčných scén a vtipných hlášok.  Jacksona Healyho (Russell Crowe) si ľudia najímajú, keď potrebujú raz a navždy vyriešiť nejaký problém. Popleteného detektíva Hollanda Marcha (Ryan Gosling) si väčšinou nenajíma nikto. Neuveriteľnou náhodou sa títo dvaja zapletú  do  prípadu, v ktorom ide o  nezvestné dievča a mŕtvu pornohviezdu. Ich svojrázne vyšetrovacie metódy ich dovedú k odhaleniu šokujúcej konšpirácie, ktorej nitky vedú až k tým najvyšším kruhom.

nice guys ostri chlapci poster

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor