Nový horor The Pyramid na nás vrhne kliatbu už na jar 2015!
5. decembra 2014  //  Kino  //  Bez komentárov

Existuje veľa desivých kliatieb a ponurých príbehov, ktoré nás dokážu poriadne vydesiť. Medzi tie najznámejšie však určite patria tie egyptské, ktoré sa tiahnu s dávno mŕtvymi faraónmi ešte aj v súčastnosti. A práve taká kliatba môže poslúžiť aj ako dobrý námet na poriadnu “lakačku”. Scenárista Grégory Levasseourom spoluautor scenárov k filmom “THE HILLS HAVE EYES / Hory majú oči” a remaku “MANIAC / Maniak” sa spojil s režisérom a producentom Alexanrom Ajom (Hory majú oči, Zrkadlá, Rohy) a vytvorili scenár k filmu, ktorý nás poriadne vydesí v kinách začiatkom roka 2015.


Film The Pyramid hovorí o skupinke archeológov, ktorí sa po objavení novej pyramídy v egyptskej púšti vydajú na jej preskúmanie. Špeciálny team sa vydá do vnútra pyramídy, ktorá pomaly odkrýva svoje tajomstvá. A nie len to. Skupina sa stráca v spleti katakomb a pomaly si začne uvedomovať, že pyramída je pasca, čo ukrýva aj niečo iné. Niečo, čo prežilo, a čo má obrovský hlad a kde sa oni stávajú obeťami.

pyramid-story

Réžiu mal v rukách už vyššie spomínaný Grégory Levasseur, pre ktorého je tento film režisérskou prvotinou. V hlavných úlohách filmu sa predstavia Ashley Hinshaw, James Buckley, Denis O’HareAmir K alebo Christa Nicola.

Plánovaná americká premiéra je stanovená na 05.12.2014 a do európskej distribúcie je film zatiaľ naplánovaný na začiatok roka 2015.

pyramid-banner
Zdroje : Joblo,com, Empireonline.com