James Franco vs Jason Statham! Pozrite si prvý trailer akčnej novinky HOMEFRONT!
17. septembra 2013  //  Kino  //  Bez komentárov
Povesť Sylvestra Stalloneho nie nadarmo hovorí, že svojim priateľom pomáha viac ako iné hviezdy. To sa stalo aj v prípade jeho dobrého “parťáka” Jasona Stathama, ktorý si zahrá vo filme HOMEFRONT. Tento akčný film na motívy knihy Chck Logana, ktorý scenáristicky spracoval Sylvester Stallone a kde obsadil režisér Gary Fleder do hlavnej úlohy hviezdu akčného žánru Jasona Stathama, dorazí do kín v novembri tohto roku. Prinášame Vám prvý trailer z filmu.
Film hovorí o bývalom agentovi Philovi Brokerovi (Jason Statham), ktorý sa presťahuje zo svojou rodinou do údajne tichého a kľudného mesta. Čoskoro sa ale  zapletie, nie však svojou príčinou, z miestnou drogovou organizáciou a jej psychopatickým šéfom Gatorom (James Franco). Hlavnému predstaviteľovi pôjde o všetko pretože v ohrození je nielen jeho život ale život jeho rodiny.
homefront-movie homefront movie poster
Film má hviezdne obsadenie a zahrajú si v aj ňom Kate Bosworth, Winona Ryder, Frank Grillo, Izabela Vidovic či Marcus Hester. Film sa nakrúcal v USA od októbra 2012 a jeho premiéra bola plánovaná na začiatok roka 2014. Americká organizácia hodnotiaca prístupnosť filmov MPAA ohodnotila film kategóriou R ( film prístupný od 17 rokov ) čo značí,  že vo filme nebude núdza o surové bojové scény, násilie a vulgárnosti.
Premiéra filmu je naplánovaná na 27.11.2013.
Zdroje : GQ-magazine.co.uk,  movieinsider.com, filmjunk.com