Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Kevin Costner ako nemilosrdný tajný agent vo filme z dielne Luca Bessona – Three Days to Kill

Kevin Costner je opäť na filmovom výslní a je o neho veľký záujem. Jeho zhasínajúcu kariéru naštartoval úspešný, cenami ovenčený  a kritikmi s ováciami prijatý TV seriál Hatfieldovi a McCoyovi ako aj postava otca Clarka Kenta v megahite Muž z Ocele. A to stačilo, aby si Kevin Costner začal vyberať z ponúk, ktoré mu prichádzajú. Evidentne nezaspal na vavrínoch úspechu a budúci rok môžeme počítať s jeho účasťou v komorných a psychologických filmoch, ako aj v akčných snímkach. K takej bude určite bude patriť film z producentskej stajne Luca Bessona s názvom Three Days to Kill.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]LBDcFs7g2Dg[/youtube]
V ňom si Kevin Costner zahrá nebezpečného medzinárodného tajného agenta. Rozhodne sa ukončiť svoju kariéru a vybudovať si nový vzťah zo svojou manželkou a dcérou, ktoré sa mu počas rokov jeho práce mimo domov odcudzili a ktoré musel počas celej tej doby držať mimo nebezpečia. Pred tým však musí vyriešiť poslednú  ťažkú úlohu. Musí nájsť a zlikvidovať najnebezpečnejšieho svetového teroristu výmenou za experimentálny liek, ktorý mu môže zachrániť život a postarať sa okrem toho o svoju pubertálnu dcéru, ktorá ostáva bez dozoru, zatiaľ čo je jeho manželka preč z mesta.
three-days-to-kill02 3 days to kill three-days-to-kill-300x226 AMBER-Head-Kevin-Costner-Three-Days-To-Kill
Film produkčne a scenáristicky zastrešil Luc Besson (Piaty Element, Leon, Mafiánovci) a režisérsky sa ho ujal McG (Charlieho anjeli, Terminator Salvation, Toto je vojna!). Film sa natáčal v európskych exteriéroch ako aj vo filmových štúdiách Cité du Cinéma založených Lucom Bessonom v Saint-Denis vo Francúzku ako aj v  Srbskom Belehrade.
3_Days_to_Kill_2
Vo filme sa tiež zahrali Hailee SteinfeldAmber HeardConnie NielsenRichard SammelEriq Ebouaney alebo Tómas Lemarquis.
Predpokladaná svetová premiéra filmu je 21.2.2014.
Zdroje : ScreenRant.com, CinemaBlend.com, SlashFilm.com
Čítať viac...
Nahor