Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Katastrofický thriller Into the Storm – V oku búrky, „vtrhne“ do našich kín už tento august!

Čo by to bolo za prázdninové obdobie, keby sa v kinách neobjavil aspoň jeden poriadny katastrofický film? Čo by to bolo za „kino leto“, keby sa plátnom neprehnali aspoň nejaké tie tsunami, netriasla sa zem, nebuchla sopka alebo sa neobjavilo nejaké to tornádo či hurikán?

Nebojte sa, určite aj tento rok si prídete na svoje a to v akčnom katastrofickom filme Into the Storm / V oku búrky. Filmová spoločnosť New Line Cinema a Village Roadshow Pictures predstavia film plný napätia, akcie a nervydrásajúcich scén pod režisérskou taktovkou Stevena Qualea (Nezvratný osud 5).

[youtube width=“600px“ height=“400px“]EVg8nKNGC5E[/youtube]

Príbeh nás zavedie do mestečka Silverton, ktoré je v priebehu jedného dňa zničené a zdevastované neuveriteľným množstvom tornád. Celé mesto je vydané na milosť a nemilosť nevypočítateľným smrtonosným veterným smrštiam a podľa meteorologických predpovedí má to najhoršie ešte len prísť. Väčšina ľudí hľadá bezpečný úkryt, zatiaľ čo ostatní utekajú k veternému víru tornáda a sledujú do akej blízkosti sa k jeho centru dostane lovec, aby spravil fotografické snímky, ktoré sa naskytnú len raz za život.

into the storm1 into the storm2 into the storm3

Vo filme si zahrali Richard Armitage (Hobit: Neočakávaná cesta, Captain America: Prvý Avenger ), Sarah Wayne Callies, Jeremy Sumpter, Matt Walsh, Nathan Kress, Arlen Escarpeta a Ron Causey.

into the storm
Film do slovenských kín „vtrhne“ 07.08.2014.

Zdroje : Colider.com, Empireonline.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor