Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Joseph Gordon-Levitt je závislý na porne vo filme DON JON!

Už v októbri príde do našich kín režisérska prvotina mladého a talentovaného herca Josepha Gordona-Levitta. Jeho režisérska prvotina sa volá Don Jon a na filmovom festivale Sundance získala veľký kladné hodnotenia a čo je hlavné, zabodovala u divákov festivalu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]6615kYTpOSU[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]RAhtdVdc3Y4[/youtube]
Povedzme si však o čom film Don Jon je. Jon Martello je dobre vyzerajúci mladý muž, ktorý žije svoj spokojný život v New Jersey. Rád posiluje, má rád nočný život, užívanie si v nočných podnikoch a svoje auto. Priatelia ktorých má veľmi rád ho prezývajú Don Jon, pretože dokáže očariť a „zbaliť“ akúkoľvek ženu vo svojej prítomnosti. Najväčším potešením jeho duše ale  zároveň aj silnou závislosťou, ktorá mu prináša úľavu, je sledovanie internetového porna. Vďaka tejto závislosti nedokáže nadviazať a ani udržať žiadny trvalejší vzťah. Preto sa Jon rozhodne veci zmeniť a nájsť si trvalý vzťah a partnerku. To však nie je tak jednoduché hlavne keď sa dostane do vzťahu s dvomi rozdielnymi ženami, pri ktorých má pochopiť ako vyzerá skutočná láska.
 donjon   donjon8
 donjon6 donjon7

Scenár filmu si Joseph Gordon-Levitt napísal, režíroval a taktiež sa ujal aj hlavnej úlohy. Dve osudové ženy stvárnili Julianne Moore a Scarlett Johansson, ktorá sa predstaví v zaujímavej úlohe. Joseph Gordon-Levitt napísal úlohu špeciálne pre Scarlett Johansson a bol veľmi rád, keď mu úlohu vo filme po prečítaní scenára prijala. Vo filme ďalej uvidíme aj Channinga Tatuma, Anne Hathaway,  Tony Danza, Brie Larson, Italia Ricci a Rob Brown.

donjon3
Premiéra je na Slovensku naplánovaná na 17,10,2013
Zdroje : Collider.com, comingsoon.com, ign.com, geektyrant.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor