Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj stihne ešte na jar odštartovať nový projekt, do programu pridá ďalšiu zábavnú šou!

Zábavy bude na obrazovke Joj viac.

K Inkognitu a Nikto nie je dokonalý sa ešte túto jar na Joj pridá tretí zábavný projekt. Televízia sa už podľa našich informácií pripravuje na spustenie pripravovanej novinky Všetko, čo mám rád, o ktorej vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk.

Novú zábavnú reláciu začala vyrábať televízia v marci, pričom by mala oživiť tradičnú ľudovú zábavu. Moderátor Štefan Skrúcaný s hudobníkom Ondrejom Kandráčom a kapelou privítajú v každom vydaní dvoch hostí, s ktorými sa budú rozprávať na rôzne témy. Chýbať nemajú ani zábavné videá. „Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a ktoré nám robia radosť, o veselých stránkach života a o zážitkoch. Mám rád zábavu a televízne relácie, ktoré sú zábavného charakteru. Myslím si, že dramatických vecí človek v samotnom živote zažije veľa. Preto mám pocit, že čím bude na obrazovkách zábavy viac, tým je to lepšie,“ povedal k novej šou Skrúcaný. Ten dostane vlastný televízny program po takmer 15 rokoch.

Dôležitou súčasťou novinky bude živá hudba, pričom šou bude spájať tradičné ľudové piesne či prvky s modernými skladbami. „Snažíme sa spájať generácie,“ pokračuje Skrúcaný. „Spojili sme nespojiteľné a vznikajú z toho zaujímavé fúzie,“ povedal Kandráč. Šou má okrem iných hostiť Braňa Kostku so Sväťom Malachovským, Michala Hudáka s Monikou Absolonovou, Lujzu Garajovú Schramekovú s Mariánom Miezgom či Mariannu Ďurianovú s Mirom Nogom.

Joj zatiaľ nasadenie novinky v programových plánoch neavizuje. Dá sa očakávať, že so Všetko, čo mám rád vyrukuje najmä ako s letným formátom, otvoriť by sa jej tak mohli viaceré sloty po nabehnutí na letnú štruktúru.

Čítať viac...
Nahor