Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Johnny Depp v úchvatne jedinečnom a vizionárskom filme Transcendence

Prinášame Vám prvý plnohodnotný trailer k novému filmu režiséra Wallyho Pfistera Transcendence. Ide o jeho režisérsku prvotinu a doteraz je dvorným kameramanom Christhopera Nolana. Ten sa produkčne podpísal aj pod tento film so skvelým hereckým obsadením. Film podľa traileru prechádza z komornej drámy k veľkolepému filmu, plného vizuálnych trikov a efektov. A o čom dlho utajovaný filmový projekt je?
[youtube width=“600px“ height=“400px“]280qnrHpuc8[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]doBz7yTdzJ4[/youtube]
Doktor Will Caster (Johnny Depp), je popredný výskumník na poli umelej inteligencie a vyvíja zariadenie schopné vnímania, ktoré by v sebe kombinovalo všetky ľudské vedomosti a skúsenosti s kompletnou škálou ľudských emócií. Kontroverzné experimenty ho preslávili, ale taktiež z neho urobili cieľ anti-technologických extrémistov, ktorí urobia absolútne čokoľvek pre to, aby ho zastavili. Jednou takouto skupinou je spoločenstvo RIFT, ktorá sa snaží zabrániť hrozbe ktorá visí nad planétou zem a ľudskými bytosťami a to nezastaviteľnú technologickému rozvoju, ktorý môže dať počítačom nekontrolovateľnú moc. Práve ich snaha a plán o Willovo zneškodnenie však žiaľbohu vedie k jeho úspechu, k dosiahnutiu jeho vlastnej transcedencie. Guľka ktorá Willa zasiahne ho nezabije hneď, ale je tak plná polónia že žiarenie ktoré obsahuje Willa úspešne zabíja. Pre jeho manželku Evellyn (Rebecca Hall) a najlepšieho Willovho priateľa Maxa Watersa (Paul Bettany) už neexistuje otázka či môžu, ale či by mali Willa zachrániť. Rozhodnú sa preto ukradnúť najmodernejší počítačový program PINN a preniesť Willovo vedomie. Ich najhoršie obavy sa ale naplnia, keď sa Willov hlad po vedomostiach zmení v zdanlivo všade prítomnú túžbu po moci, ktorú naberá neznámo prečo. Desivo jasné je však len to, že ho zrejme nebude možné zastaviť.
TRANSCENDENCE TRANSCENDENCE Transcendence_Movie_Johnny_Depp
Okrem Johnnyho DeppaKate Mary a Paula Bettanyho sa vo filme objaví plejáda známych hereckých tvárí, ktorá spolupracovala hlavne s Christopherom Nolanom a to Morgan Freeman, Rebecca Hall, Cillian Murphy alebo Josh Stewart.
transcendence-depp-spooky
Ponuku zahrať si vo filme dostali aj James McAvoy, Tobey Maguire, Christoph Waltz, Noomi Rapace alebo Christian Bale. Tí však odmietli z dôvodu iných pracovných ponúk.
Transcendence-data-cloud-of-Johnny-Depp-movie-poster
Film v kinách uvidíme budúci rok a plánovaná celosvetová premiéra je stanovená na 17.04.2014
Zdroje : Hollywoodreporter.com, Screenrant.com, Slashfilm.com
Čítať viac...
Nahor