Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Johnny Depp rokuje o pokračovaní ALENKY V RÍŠI DIVOV

 

Aj keď film Tima Burtona – Alenka v ríši zázrakov prijala kritika aj divácka verejnosť vlažne, nedá sa mu uprieť to, že v celosvetovom meradle zarobil viac ako 1 miliardu dolárov, takže logicky sa štúdio Disney chystá na pokračovanie. Na verejnosť sa dostalo, že štúdio Disney preto rozbehlo rokovanie s Johnnym Deppom k jeho možnej účasti na tomto projekte. Podľa serveru Deadline.com, ktorý túto informáciu priniesol, sú rokovania v pokročilom štádiu a čoraz častejšie sa ozýva to, že Johnny bude opäť v projekte v úlohe šialeného klobučníka. Musíme ale poznamenať, že úloha klobučníka nepatrí v Deppovej filmografii k tým zdarnejším a menej pamätnejším, ale ako to tak vyzerá, pre Disneyho toto nie je podstatné i keď po poslednom komerčnom prepade filmu Osamelý Jazdec v hlavnej úlohe s Deppom budú možno šéfovia štúdia opatrnejší. Podľa posledných informácií je strata filmu 150 miliónov dolárov.

 

alice-in-wonderland-johnny-depp-photos johnny-depp-Alice-In-Wonderland-New-posters-johnny-depp-9988741-2560-1930 Alice-In-Wonderland-Screencaps-mad-hatter-johnny-depp-14576633-853-480

 

Na režisérskom poste by mal Tima Burtona vystriedať James Bobin (Muppets) a presný názov filmu ako aj jeho celosvetovú premiéru sa dozvieme akonáhle Johnny Depp potvrdí svoju účasť na tomto projekte. Johnny však okrem toho je už potvrdený do projektu Piráti z Karibiku 5, rozprávkovým muzikálom Into the Woods ako aj práve nakrúcaným filmom Transcendence.

 

Zdroje : Deadline.com

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor