Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

John Turturro a Woody Allen v komédii Fanding Gigolo ako nájomní prostitúti!

Po festivalovej púti sa postupne do európskych kín dostáva režisérska a scenáristická prvotina herca Johna Turturra (Transformers 1-3, Big Lebowski, Kauza CIA) s názvom Fanding Gigolo. Tomu sa podaril husársky kúsok, keď sa mu do svojho filmu podarilo obsadiť režiséra, scenáristu, herca a spisovateľa Woodyho Allena, ktorý si po viac ako desiatich rokoch zahral vo filme.
 [youtube width=“600px“ height=“400px“]rVFsQocQQBE[/youtube]
Predstaví sa nám v úlohe Murraya, majiteľa obchodu s knihami, ktorému hrozí krach a exekúcia a preto sa spojí so svojím mladším kamarátom kvetinárom Fioravanteom, ktorý je taktiež vo finančných problémoch. Obaja sa rozhodnú, že jedinou možnosťou je sa začať venovať najstaršiemu remeslu na svete – prostitúcii. Tak sa Murray stáva pasákom zdráhavého gigola Fioravanteho, ktorého stvárnil scenárista a režisér filmu John Turturro. New York je plný bohatých starších paničiek s aktívnym sexuálnym pudom a šedivejúci „Don Juan“ Murray zistí, že aj on si môže zarobiť slušné peniaze. Preto prijímajú „pracovné“ mená „Virgil Howard“ a „Dan Bongo“ a púšťajú sa do práce.
fadinggigolo Fading-Gigolo
fading-gigolo-allen-turturro-08132013-111920 Sofia-Vergara-Fading-Gigolofg11
Vo filme sa tiež predstavia známe herecké tváre ako Sharon Stone, Sofía Vergara, Parker Block, Liev Schreiber, Vanessa Paradis, Max Casella, Aida Turturro, Bob Balaban, Jill Scott, Michael BadaluccoKatherine Borowitz.
Fading_Gigolo_2
Film bol úspešne prijatý na medzinárodných filmových festivaloch v Toronte a Rio de Janeiro a postupne sa dostáva do distribúcie v Európe a v USA.
Zdroje : ComingSoon.net, tiff.net, Variety.com
Čítať viac...
Nahor