Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Jeff Bridges bude bojovať s Julianne Moore !

Vo veľkolepom fantasy filme The Seventh Son.

 

Jeff Bridges má tento rok plno práce. Už o pár dni príde do kín film R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov a v októbri sa nám predstaví vo filme The Seventh Son, ktorý bol nakrútený podľa knižnej série a bestsellerov Josepha Delaneyho – The Spook’s Apprentice.

 

the seventh soon 2

 

Jeff si tu zahrá úlohu potulného majstra čarodejníka, ktorý bojuje s duchmi, čarodejnicami, démonmi a prízrakmi na objednávku mešťanov a ktorý sa stáva aj objektom pohŕdania a podozrievavosti. Ben Barnes (Hviezdny prach, Dorian Gray) je Tom Ward, siedmy syn siedmeho syna s veľkým darom mágie. Do učenia ho vezme majster čarodejník, učí ho chytať duchov, loviť čarodejnica, spútavať prízraky. Raz je Tom podvedený a oklamaný, aby pustil zo zajatia čarodejnicu matka Malkin, ktorú hrá Julianne Moore (Hannibal, Evolúcia, Hodiny). Potom sa rozpúta peklo. Tom a jeho nová priateľka Ali, tiež  čarodejnica, sa musia spojiť, aby pomohli lovcovi duchov bojovať s rastúcou temnou hrozbou. V čase strachu pred Temnotou i tí najotrlejší zamykajú dvere a v noci obracajú zrkadlá tvárou k stene.

 

Vo filme si tiež zahrajú Kit Harrington (Game of Thrones), Antje Traum (Man Of Steel), Alicia Vikander(Anna Karenina), Olivia Williams (Muž v tieni) , Djimon Hounsou (Gladiátor, Krvavý diamant) a Jason Scott Lee.

 

Film je režijným debutom ruského režiséra Jurija Bodorva ( Mongol ). Podľa traileru pôjde o jedinečný, epický a výpravný fantasy film.  Svetová premiéra je ohlásená na 25.10.2013.

 

sevent soon poster

 

 

Zdroj: Empireonline.com

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor