Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jedinečný trailer nového filmu Cesta na Západ od kultového tvorcu Stephena Chowa

Stephen Chow, muž bojových umení a šialených komédií Kung Fu Hustle a Shaolin futbal je späť s vizuálne úžasným novým filmom s názvom Cesta na západ! Tento film obsahuje všetky šialene úžasné veci, ktoré si podmanili divákov na celom svete a ktoré zo Stephene Chowa urobili hereckú a režisérsku hviezdu. Film je nabitý množstvom humorných a šialených situácií, dokonalými bojovými scénami, takže fanúškovia sa majú na čo tešiť.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]yt9E1BAQunM[/youtube]
Film Cesta na Západ vychádza zo základov klasickej čínskej rozprávky. Jej dej sa odohráva vo svete, kde ľudia zápasia s démonmi, ktorí spôsobujú ľudským obyvateľom nevýslovné utrpenie a bolesti. Mladý lovec démonov s temnou minulosťou Xuan Zang sa riadi svojou vierou a pravidlom, že musí svoj život podriadiť pre blaho ľudí a povýšiť svoj boj na obetu. Na svojej ceste stretáva a dobýva vodného démona, prasacieho démona a démona všetkých démonov – Sun Wukonga. Prijme ich k sebe ako jeho učedníkov a jeho život sa naplní priateľstvom a láskou. Medzitým Xuan Zang sám zistí a pochopí skutočný význam väčšej lásky. Aby bolo možné odčiniť svoje vlastné hriechy z minulosti a zachrániť obyčajných ľudí, všetci štyria  sa vydávajú na strasti plnú cestu na Západ, ktorá je plná výziev.

 

_21mc502 F201303051314074648153571

Stephen Chow oficiálne vstúpil do filmového priemyslu vo filme Final Justice, za ktorý získal prestížny taiwanský Golden Horse Award pre najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. To mu otvorilo dvere k takým velikánom ako je John Woo vo filme Tragic Heroes, či spoluprácu s Jetom Li na filme Dragon Fight. Po týchto úspešných filmoch sa však vracia ku svojej komediálnej tvorbe, ktorá je mu veľmi blízka a to v diele Faithfully Yours.

 

journey-to-the-west-stephen-chow-01

V roku 1990 zožal obrovský úspech vo filme All for the Winner, ktorý bol paródiou na film God of Gamblers z roku 1989 od režiséra Jinga Wonga. Wongovi sa jeho výkon tak zapáčil, že ho obsadil do pokračovania God of Gamblers II a God of Gamblers III. Po úspechu v týchto filmoch Chowova sláva neustále stúpala a vďaka tomu spolupráca s Wongom dala za vznik základnej hlavnej postave v Chowových filmoch, ktorá by sa dala definovať ako mierne šibnutá, ale tiež talentovaná a hodená do veľmi ťažkej životnej skúšky, kde pochopí, prostredníctvom silnej lásky, o čom je život.

 

journey2west
Film Cesta na západ má naplánovanú americkú a európsku premiéru na 7.3.2014.
Zdroje : HollywoodReporter.com, GeekTyrant.com

Čítať viac...
Nahor