Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

James Franco vs Jason Statham! Pozrite si prvý trailer akčnej novinky HOMEFRONT!

Povesť Sylvestra Stalloneho nie nadarmo hovorí, že svojim priateľom pomáha viac ako iné hviezdy. To sa stalo aj v prípade jeho dobrého „parťáka“ Jasona Stathama, ktorý si zahrá vo filme HOMEFRONT. Tento akčný film na motívy knihy Chck Logana, ktorý scenáristicky spracoval Sylvester Stallone a kde obsadil režisér Gary Fleder do hlavnej úlohy hviezdu akčného žánru Jasona Stathama, dorazí do kín v novembri tohto roku. Prinášame Vám prvý trailer z filmu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]Xw0g14TYvm8[/youtube]
Film hovorí o bývalom agentovi Philovi Brokerovi (Jason Statham), ktorý sa presťahuje zo svojou rodinou do údajne tichého a kľudného mesta. Čoskoro sa ale  zapletie, nie však svojou príčinou, z miestnou drogovou organizáciou a jej psychopatickým šéfom Gatorom (James Franco). Hlavnému predstaviteľovi pôjde o všetko pretože v ohrození je nielen jeho život ale život jeho rodiny.
homefront-movie homefront movie poster
Film má hviezdne obsadenie a zahrajú si v aj ňom Kate Bosworth, Winona Ryder, Frank Grillo, Izabela Vidovic či Marcus Hester. Film sa nakrúcal v USA od októbra 2012 a jeho premiéra bola plánovaná na začiatok roka 2014. Americká organizácia hodnotiaca prístupnosť filmov MPAA ohodnotila film kategóriou R ( film prístupný od 17 rokov ) čo značí,  že vo filme nebude núdza o surové bojové scény, násilie a vulgárnosti.
Premiéra filmu je naplánovaná na 27.11.2013.
Zdroje : GQ-magazine.co.uk,  movieinsider.com, filmjunk.com
Čítať viac...
Nahor