Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hotel prepad z piatka nepotvrdil, na nehybnú Chart Show už nestačil! V celkovom publiku opäť viedol

Miniseriál Joj sa po piatkovom prepade vrátil bližšie k svojim číslam, na úspech to však nestačilo.

Chart Show potvrdzuje svoj aktuálny priemer. Hudobná šou už nedosahuje na tak vysoké výkony ako v minulosti, kedy sa zvykla hýbať okolo ratingovej deviatky, a aktuálne jej patria výkony okolo 6 %. Aj tento týždeň túto hranicu prekročila, pri teplejšom počasí však priniesla svojej stanici priemer s podielom nad 21 %. Hotel medzitýždenne stratil, oproti piatku však rástol, keď atakoval 5 ratingov s podielom cez 15 %. Seriálu sa už od štartu nedarí a Joj tak túto jar tak nevyšiel zatiaľ žiadny z nových seriálových projektov. Jednotka bola nad priemerom, s filmom Sladké starosti sa dostala pod 12 % v univerzálnej cieľovke. Hotelu sa v nej opäť podarilo byť lídrom, celkovo si ho malo pozrieť cez 322-tisíc divákov, Chart Show ich mala mať pod 300-tisíc.

Smrtonosná pomsta na Dajto prekročila 5 %, film 72 hodín k slobode dosiahol iba o desatinu nižší podiel. Telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma pokračovala podielmi okolo 4 a vyše 5 %, kriminálky Wau sa hýbali na takmer 4, pod 5 a na 5,5 %. Na Dvojke pokračovalo finále hokejovej Tipsport ligy, od 18. hodiny až do 20:30 sa hýbalo na podieloch okolo 8, pod 10 a nad 12 % v komerčnej cieľovke.

Podvečer už počasie ovplyvnilo aj Oteckov, ratingovo ich zrazilo pod 8 %, podielovo ostali dominantní s výkonom pod 41 %. Stali sa najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala len cez 11 %. Televízne noviny sa mali dostať na 28 %, Noviny atakovali iba 17 %. Celkovo však vyhrali s vyše 445-tisíc divákmi, TN-ky malo sledovať cez 440-tisíc divákov. V univerzálnom publiku deň vyhralo Najlepšie počasie, ako jediné prekročilo hranicu pol milióna divákov.

Čítať viac...
Nahor