Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Hobbit – The Desolation of Smaug prvé video, videoblog, fotky a plagát!

Kým sa dostane pokračovanie Hobbitej trilógie do kín, pripravil pre nás Peter Jackson skvelý trailer, oficiálny poster a taktiež videoblog z nakrúcania. Ale pekne po poriadku.

Trailer, ktorý máme možnosť vidieť, nás uvádza hneď do akcie nabitých scén a vidno aj to, že Bilbo bude v tomto filme hrať druhé husle a väčší priestor dostanú elfovia  Legolas a Tauriel v podaní Orlando Blooma a Evangeline Lilly. Tauriel nebola vôbec súčasťou pôvodnej knihy a ako sa zdá, Peter Jackson dal novej postave Tauriel ( je vodkyňou elfskej gardy v Temnom hvozde a patrí k lesným elfom) väčší priestor. Je zdatnou a nebojácnou bojovníčkou a z Legolasom ich spája puto priateľstva z detských čias.  Z prvotného traileru sa dá dedukovať, že Peter Jackson sa snaží vniesť trochu ponurnosti do „detského“ Hobbita a podľa mojej mienky sa mu tu celkom darí. Súdiť však na základe jedného traileru je predčasné a tak si radšej počkajme na ďalšie videá k filmu, ktoré budú pribúdať s blížiacou sa decembrovou premiérou (13.12.2013).

 

Ďalším videom, ktoré si môžete pozrieť, je oficiálny videoblog z natáčania dokrútok k druhému filmu. Peter Jackson vysvetľuje, že žiaľ tento rok sa nebude môcť zúčastniť Comic-Conu v San Diegu, kde všetci filmári prezentujú svoje práce a to z dôvodu vysokého pracovného nasadenia. Okrem toho si pozriete aj tréning trpaslíkov, natáčanie filmových scén v štúdiu na zelenom pozadí a pozrieme si aj na zaujímavé kulisy.

 

THE HOBBIT: THE DESOLATION OF SMAUG, Production Diary 11

 

Taktiež Vám prinášame zaujímave fotografie a oficiálny filmový plagát:

Hobit__plagat_1

hobbit 2.1

 

Hobit 2.2

Hobit_2.3

Hobit_2.4

Hobit_2.5

Hobit_2.6

Hobit_2.7

Hobit_2.8

 

 

Zdroje : Peter Jackson Facebook, EW, The Hobbit Twitter, ET

 

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor