Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Herci Guardians of the Galaxy sa predstavili na Comic Cone v San Diegu !

Comic Con v San Diegu je v plnom prúde a fanúškovia sci-fi, fantasy a hororu netrpezlivo očakávajú každú novinku, ktorá sa k nim dostane. Novinkou a zároveň prekvapením bolo stretnutie tvorcov pripravovaného projektu spoločnosti MARVEL k filmu Guardians of the Galaxy priamo na Comic Cone. Na tejto živej besede sa predstavili predstavitelia hlavných postáv, ktorí si v tomto „zvláštnom“ filme zahrajú.


Tímovka  Guardians of the Galaxy je totiž zložená zo zvláštnych „kriminálnych“ bytostí z vesmíru a ktorej úlohou  bude čeliť a poraziť kozmickú silu nepredstaviteľných rozmerov. Je dobré vedieť, že The Guardians of the Galaxy sú vlastne ekvivalentom The Avangers, ale odohrávajú sa vo vesmíre. 
 
guardians-of-the-galaxy-concept-art-final guardians-of-the-galaxy-concept-art-21 Guardians_of_the_galaxyGuardians_of_the_Galaxy_25_by_AlexGarner_575
 
 
A čo zatiaľ vieme o filme ?
 
Hlavným zloduchom bude ako v The Avangers –  Thanos (áno je to tá červená obria postava z vesmíru). Na prezentácii filmu na Comic Cone sa predstavili aj režisér James Gunn a herci Michael Rooker (ako Yondu), Karen Gillan (ako Nebula), Djimon Hounsou (ako Korath the Pursuer), Lee Pace (ako Ronan the Accuser), Benicio del Toro (ako The Collector), Dave Bautista (ako Drax the Destroyer), Zoe Saldana (ako Gamor) a Chris Pratt (ako Star-Lord).
Ďalej je potvrdené, že John C. Reilly si zahrá postavu Rhomana Dey-a (vesmírny Nick Furry) a Peter Serafinowicz bude hrať jeho kolegu.
 
Film sa nakrúca ešte len dva týždne, no napriek tomu režisér priviezol výborne vyzerajúce ukážky stopáže, v ktorých nechýbali ani digitálne postavy, ako Rocket Racoon. Film je podľa prvej stopáže veľmi vtipne pojatý a režisér dostal zjavne voľnú roku pri budovaní príbehu.
 
 
the guardian actors guardians of galaxytoro-gillan-comic-con-international-2013-02 gunn-toro-comic-con-international-2013-01
 
 
Zaujímavosťou je, že herečka Karen Gilian si kvôli úlohe vyholila hlavu a Zoe Salanda s vtipom poznamenala, že teraz nebude kompletne modrá (Avatar) ale zelená.
 
 
 
Zdroje : Collider, MCB News

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor