Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

„Hawkey“ dostane v pokračovaní The Avengers väčší priestor !

Pred pár rokmi, pri príprave filmu The Avengers, chatoval Jeremy Renner so svojím priateľom scenáristom Zackom Pennom o postave Hawkeyho vo filme Captain America.  Jeho postava však bola z  filmu vyškrtnutá a Renner neveril, že si ju niekedy zahrá. Po tom v roku 2010 na Comic Cone v San Diegu nastúpil na pódium v zostave, ktorú dobre poznáme z filmu The Avengers a všetkým bolo jasné, že Hawkey sa predsa svetu predstaví.

 

 

Renner-Hawkeye-Costume-SHIELD-Logo renner foto
 
 
 
 
 
Avšak aj tak sa herec Jeremy Renner vyjadril, že jeho postava vo filme nemala vlastne čo hrať a taktiež povedal, že jeho postavu výrazne zoškrtal režisér Joss Whedon. Chvíľu to vyzeralo, že po týchto vyjadreniach sa postava Hawkeyho už nikdy neobjaví v pripravovanej zostave The Avengers.  Teraz sa však pravdepodobne veci zmenili a postava samotára Clinta Bartona alias Hawkeyho sa vo filme The Avengers : Age of Ultron objaví a bude mať veľký priestor pre jej charakterové rozvinutie.
 
 
 
Sám režisér pokračovania Jess Whedon sa vyjadril že  :
 
„Pokračovanie je veľmi globálne. Veľa filmu sa odohráva nielen v Amerike, ale má dočinenia aj s inými miestami na svete. V súčasnosti  zábavnou stránkou pri tých veciach okolo pri písaní je postava Hawkeyho. Predtým bol celý film posadnutý a mimo a teraz je pekné vedieť, že má dobrý charakter pri komunikácii s ostatnými chlapcami“.
 
 
 
hawkeye-jeremy-renner-digital-painting kinopoisk.ru
 
 
Nám stačí dúfať ,že Hawkeyho šarm sa nám predvedie v plnej sile v pokračovaní a možno že sa dočkáme a o pár rokov sa dostane do kín aj samostatný film s týmto hrdinom.
 
 
 
Zdroje : screenrant.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor