Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Garry Oldman a Harrison Ford v špionážnom thrilleri PARANOIA!

Tak to vyzerá, že očakávaný film s názvom PARANOIA v hlavnej úlohe s Harrisonom Fordom (IJ 1-4, Star Wars, Air Force One), Gary Oldmanom (HP2, Dracula, The Dark Knight Trilogy, Kniha prežita), Liamom Hemsworthom (Hunger Games, Expendables 2) a Amber Heard (Zombieland, Rumový denník) sa pravdepodobne zaradí medzi tohtoročné najúspešnejšie „prepadáky“ roka. Tak sa aspoň vyjadrujú prvotné kritiky po prvých projekciách filmu.  Silné herecké obsadenie žiaľ vedie nevýrazná réžia Roberta Luketica, ktorého „najväčším“ úspechom  bol thriller 21 : Oko berie (2008). Je pravda že ostatné filmy boli komerčne úspešné, ale išlo sa o ľahšie komédia ako Pravá blondýnka (2001), Diabolská svokra (2005) či Vrahúni (2010).
[youtube width=“600px“ height=“400px“]kiwTRLwmm4w[/youtube]
 A taktiež Vám prinášame krátke predstavenie filmu, tvorcami filmu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]flTpK6d1ysU[/youtube]
 Povedzme si však o čom najnovší thriller Paranoia je ? Film sa odohráva v prostredí korporátnej špionáže kde platia tvrdé pravidlá. Hlavný hrdina, mladý a ambiciózny  Adam (Liam Hemsworth), sa snaží v telekomunikačnej spoločnosti vyšplhat k úspechu na najvyššie pozície. Bohužiaľ urobí osudovú chybu a šéf ho začne vydierať. Pokiaľ nechce stratiť všetko na čom doteraz pracoval  a nechce začínať od znova, musí nastúpiť ako utajený špión do konkurenčnej telekomunikačnej firmy. Adam z ničoho nic zažíva život v luxuse a prepychu, plný drahých áut, exkluzívnych klubov a krásnych žien. Netuší však, že je len obyčajnou nastrčenou bábkou v v hre plnej machinácií a intríg a čo nevidieť ho čaká kruté prebudenie do reality, pretože jeho šéf sa na ceste za úspechom, prestížou a vytúženými miliardami nezastaví pred ničím, dokonca ani pred činom akým je vražda.
Paranoia-film-poster (1) Paranoia-film-poster (2)PARANOIA-535x300
Vo filme okrem vyššie spomenutých uvidíme aj Embeth Davidtz, Lucas Till, Richarda Dreyfussa, Josha Hollowaya, Julianu McMahon a Charlieho Hofheimera.  Film vznikol na základe bestselleru spisovateľa Josepha Findera z roku 2004. Scenáristicky film pripravili  Barry Levy a Jason Dean Hall. Film je už druhou spoločnou spoluprácou hercov Harrisona Forda a Garyho Oldmana. Ich prvou bol film Air Force One (1997). Filmová úloha bola ponúknutá pri prípravách filmu aj Kevinovi Spaceymu, ten však odmietol a úlohu ponúkli Garrymu Oldmanovi.
Paranoia-2013-Movie-Stills-540x375 paranoia-movie-2013-image-2
Premiéra v amerických kinách je 16.08.2013 a celosvetová je ohlásená na 05.09.2013.
Zdroje : msnmovie.com, Deadline, Collider
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor