Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Rádio

Fun Rádio spustilo nové sezónne rádio

Fun rádio v pondelok 6. októbra spustilo nové internetové Fun rádio KYLIE STREAM. Urobilo tak pri príležitosti koncertu austrálskej megahviezdy Kylie Minogue, ktorá bude v rámci jej európskeho turné KISS ME ONCE TOUR 2014 vystupovať 19. októbra v Bratislave.

Fun Rádio je mediálnym partnerom koncertu, priaznivcom Kylie Minogue dáva dva týždne pred šou možnosť naladiť sa na koncert a počúvať 24 hodín denne tvorbu rodáčky z Melbourne. Internetové Fun rádio KYLIE STREAM bude, na rozdiel od ostatných internetových rádií, sezónny a bude k dispozícii do 19. októbra.

V súčasnosti Fun rádio prevádzkuje okrem live vysielania desať tematických internetových Fun rádií (Dance, Top 20, Novinky, Running, Rock, 80´- 90´roky, Hip hop, Love songs, CZ-SK, Pre deti), ktoré pravidelne dopĺňa sezónnymi internetovými rádiami. Napríklad v decembri pribúda Fun rádio Vianoce s vianočnými skladbami a Fun rádio Silvester s vtipmi alebo v lete Fun rádio Letné hity.

Fun rádio si dlhodobo udržiava pozíciu komerčnej dvojky so 13,3%-ným podielom na trhu. Má 533-tisíc denných a 1.146.000 týždenných poslucháčov. Takmer 70 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov.

Čítať viac...
Nahor